fb pixel Skoro jako Pojišťovna štěstí: Petr Kolář nazpíval novou hymnu SPD – G.cz
Vyhledávání

Skoro jako Pojišťovna štěstí: Petr Kolář nazpíval novou hymnu SPD

Zdroj: Petr Kolář - Hymna SPD

Po Evě a Vaškovi nebo Olivii Žižkové nazpíval píseň pro SPD i český muzikálový zpěvák Petr Kolář, kterého známe například i z kapel Arakain nebo Precedens. Hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury v souvislosti s tím představilo ve čtvrtek své lídry pro volby do sněmovny. Tohle budou ještě divoké volby.

Martin Miko
Martin Miko 15.7.2021, 15:41

Z Petra Koláře je vlastenec

„Za lidi férově hrát, chránit svůj národ, svůj stát,“ zpívá známý muzikálový zpěvák Petr Kolář ve své nové písni, kterou nahrál přímo na míru hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. K této příležitosti vznikl i pravděpodobně nejvíce vlastenecký klip, jaký jste kdy v životě viděli. Po skoro celou dobu klipu se totiž v pozadí objevuje česká vlajka, jež vznešeně vlaje, a do toho Kolář zpívá svým typickým tónem. Kdyby člověk zavřel oči a pozměnil text, mohl by si člověk lehce píseň zaměnit s úvodní znělkou seriálu Pojišťovna štěstí z roku 2004.

SPD novou hymnu představilo ve čtvrtek na Letné v pozadí s Pražským hradem v rámci představení volebních lídrů do podzimních voleb. I zde dostal předseda hnutí Tomio Okamura dostatek prostoru k tomu se zviditelnit. „Jsem srdcem Moravák,“ řekl v rámci tiskové konference, kde oznámil, že bude kandidovat v Moravskoslezském kraji. Vše odůvodnil tím, že je poloviční Moravák po svých prarodičích. Nicméně SPD svůj volební program pojmenovala Naše vlast, naše rodiny, náš bezpečný domov a má v plánu propagovat to, co nám už během léta stihla ukázat na svých vlasteneckých trzích, kde prodávala české potraviny za nereálné ceny. „Chceme kvalitní české potraviny za přiměřené ceny, chceme naši potravinovou bezpečnost a zvyšovat soběstačnost,“ hlásal předseda SPD a k tomu jako přidal i své již tradiční body volebního programu jako je odchod z EU, zestátnění exekutorů, podpora „našich“ dětí“ a zdůrazňování tradičních hodnot.

V podstatě nic co bychom neznali z minulosti. Nás samozřejmě nejvíce zaujala nová hymna SPD, kterou si už od oběda zpíváme dokola v naší redakci. Pojďte si zazpívat s námi!

Tak co myslíte? Stal se z Petra Koláře konečně správný vlastenec?

Podobné články

Doporučujeme

Další články