fb pixel Zeptali jsme se Ježíška, co dostanou naše oblíbené osobnosti pro stromeček. Poslal nám těchto 10 fotek – G.cz
Vyhledávání

Zeptali jsme se Ježíška, co dostanou naše oblíbené osobnosti pro stromeček. Poslal nám těchto 10 fotek

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Tak co, už natěšeně vyhlížíte, co letos najdete pod stromečkem? No to nejste sami! Politici, trestanci a moderátoři jsou taky jenom lidi jako vy nebo my a i ti se na nadílku těší. Rozhodli jsme se být investigativní a zjistit, co si letos přáli třeba Andrej Babiš, Jaromír Soukup nebo Dominik Feri a naše tvrdá práce přinesla ovoce.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.12.2018, 12:14

Co bude večer pod stromečkem?

Vánoce už dávno nejsou jen o rodinné soudržnosti a trocha materialismu holt ke kapitalistické společnosti patří. Napsali jsme Ježíškovi už na začátku prosince dopis, jestli by nám neprozradil, co si přejí čeští politici a další osobnosti, které máme rádi a o kterých pravidelně píšeme.

A protože Ježíšek vidí vše, tedy i potenciální reakce na dárky (samo, aby věděl, jestli dotyčnému naděluje přesně tu věc, která ho potěší nejvíc) a protože je to dobrák od kosti, nechal nás nahlédnout do blízké budoucnosti - do momentu, až třeba Miroslav Kalousek nebo Andrej Babiš rozbalí letošní štědrovečerní nadílku. A my se teď o ty nádherné vize s vámi podělíme v následující galerii...

No, samozřejmě za celou věcí stojí náš dvorní kolážista Vain. Rozhovor s ním si přečtěte tady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články