fb pixel Zemětřesení na Chebsku bylo cítit až v Praze. „Je to kampaň,“ tvrdí Andrej Babiš – G.cz
Vyhledávání

Zemětřesení na Chebsku bylo cítit až v Praze. „Je to kampaň,“ tvrdí Andrej Babiš

Tady se sice směje, ale dobře ví, že brzy  přijde zase nějaká kampaň Andrej mezi lidmi. I tam na něho číhá kampaň Andrej jde vstříc další kampani Andrej si potřásá rukou s kampaní + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Staré politické struktury, kmotři a zákulisní hráči přišli s další fintou, jak zdiskreditovat premiéra v demisi Andreje Babiše. Zinscenovali na Chebsku zemětřesení.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.5.2018, 15:00

Premiér v demisi Andrej Babiš, který musí v posledních několika letech čelit účelovým kampaním na jeho zdiskreditování, jako jsou například dotace na Čapí hnízdo, korunové dluhopisy a nebo, že je sucho, musí opět řešit závažná zkonstruované obvinění proti své osobě.

„Je to kampaň. Co víc bych k tomu mě říct. Tady si někdo vymyslí nějaké zemětřesení a bude to zkoušet hodit na mě. Dneska ráno jsem se byl na Chebsku podívat a žádné zemětřesení jsem tam nenašel. Mí voliči ale nejsou hloupí. Oni to prokouknou. Oni ví, odkud vítr vane. Já makám, spím deset minut denně a neustále si povídám s občany. Já nemám čas na nějaké zemětřesení,“ rozčiloval se Andrej Babiš a aby se uklidnil, šel si zakleknout na nějaké drobné zemědělce.

Jestli bude vyjednávání s ČSSD o koaliční vládě zemětřesením nějak narušeno, o tom se nám doposud nepodařilo získat informace. Je ale možné, že pokud ČSSD nevadí trestně stíhaní Andrej Babiš, nebude jim vadit zemětřesení.

Podle dosavadních reakcí běžných lidí to dokonce vypadá, že si Andrej Babiš v jejich očích polepšil. Jak je jeho zvykem, vyrazil do protiútoku a využil situaci ve svůj prospěch.

„V noci mě to vzbudilo. Klepaly se poličky a řinčelo sklo. To bylo tak nějak všechno. Ani jsem netušila, že to chtějí hodit na Babiše. Ale je dobře, že se nenechal. Vůbec by mě to nenapadlo ho obviňovat, ale teď, když se proti tomu ohradil, tak vidím, co jsou ti lidé kolem Kalouska zač. Že se neštítí ničeho. Hrozný to je. Doufám, že s nimi pan Babiš zamete,“ prozradila paní Magda, která je učitelka a šetří si na karavan.

Andrej Babiš to opět dokázal a využil zemětřesení ve svůj prospěch.

A tady se dozvíte, že Andrej Babiš je držitelem světového rekordu v počtu slíbených peněz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články