fb pixel Hot news: Andrej Babiš se stal držitelem světového rekordu v množství slíbených peněz – G.cz
Vyhledávání

Hot news: Andrej Babiš se stal držitelem světového rekordu v množství slíbených peněz

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

S nevídaným úspěchem se může zase jednou pochlubit hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem. Tomu se povedl vskutku impozantní kousek. Dle exkluzivních informací redakce G.cz se totiž ukázalo, že náš současný premiér v demisi byl osloven výborem Guinessovy knihy rekordů, který mu oznámil, že se stal novým držitelem rekordu v množství slíbených peněz. Překonal tak několik let starý rekord Jiřího Paroubka z ČSSD.

Martin Miko
Martin Miko 3.5.2018, 10:13

Sliby nejsou chyby, ale rekordy

Kudy jezdí, tudy slibuje miliardy a nic ho nezastaví! Redakce pořadu 168 hodin nedávno spočítala, že Andrej Babiš dosud nasliboval lidem zhruba 100 miliard korun českých, nikoliv ze svého, nýbrž ze státního měšce. Nejlépe se totiž rozdává z cizího. Nebolí to. Naštěstí jsme stále jen u slibů a slibem přeci nezarmoutíš.

Štědrosti premiéra v demisi si v posledních dnech všimli i tvůrci Guinnesovy knihy rekordů, kteří každoročně dle velmi přísných kritérií zaznamenávají zajímavé rekordy a kuriozity, kterými se mohou lidé pochlubit. Andrejova rozdavačnost zaujala komisi rekordů natolik, že se rozhodli ověřit počet miliard, které slíbil Čechům na stavbu nových stadionů, nádraží, dálnic, sjezdovek a dalších vyfikundací. Výsledný počet 90 miliard se ukázal jako číslo, které dosud v historii ČR nemá obdoby. „Tuto sumu doopravdy ještě nikdy nikdo neslíbil. Pan Babiš si zaslouží být zapsán a uveden v Guinnesově knize rekordů,“ prohlásil člen komise pro české rekordy Jan Novák.

Této pocty se nedostává jen tak někomu. Světový rekord drží například samotní Češi v počtu vypitých piv za rok, a to už po několik generací. Do Guinnessovy knihy rekordů se jinak dostávají především čeští sportovci. Patří k nim například Jan Železný, fotbalista Petr Čech nebo desetibojař Roman Šebrle.

Po soupisce spolupracovníků StB to tak bude další seznam, ve kterém bude Andrej „Bureš“ Babiš figurovat. Co si myslíte vy? Dočkáme se plnění jeho miliardových slibů? Nebo bude za krachem nadějí zase Kalousek a Sobotkova vláda?

A zde o tom, že chce Zdeněk Troška zfilmovat bibli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články