Vzhůru do nekonečna a ještě dál: Tomio se veřejně podělil o svou kolonoskopii – G.cz
Vyhledávání

Vzhůru do nekonečna a ještě dál: Tomio se veřejně podělil o svou kolonoskopii

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Předseda SPD Tomio Okamura se veřejně pochlubil tím, že absolvoval preventivní kolonoskopii a jeho výsledky jsou prý perfektní. Kdybyste nevěděli, co to je, jedná se o vyšetření tlustého střeva, které se provádí zavedením sondy s kamerou do řitního otvoru. Po vytažení hadice z jeho zadnice na svém Facebooku zanechal fotografii s uspokojeným výrazem. Děkujeme za zpříjemnění dlouhého pondělí.

Martin Miko
Martin Miko 8.4.2019, 16:16

Tomio rozevřel svou duši

Tomio Okamura je známý tím, že vše, co si přečte nebo udělá, využije pro svůj prospěch v rámci osobního marketingu a propagace SPD. Nyní se však nerozhodl sdílet mnohokrát vyvrácené hoaxy ani své fotografie z posilovny, nýbrž se veřejně pochlubil tím, že si nechal do své zadnice strčit hadičku v kamerou v rámci preventivní prohlídky tlustého střeva. Pravděpodobně chtěl upozornit na to, že Česko patří mezi země s nejvíce rozšířeným výskytem rakoviny tlustého střeva na světě. Jenže na fotografii, kterou zveřejnil těsně po zákroku spíše vypadá, že si zakouřil nějakou pochybnou cigaretu s Piráty.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a z Tomiova nevšedního zážitku se stal internetový hit. Kromě toho, že mu někteří lidé gratulují k tomu, že je skvělý člověk po všech stránkách, se objevili i klasičtí internetoví posměváčci, které Tomio obratem banuje. Někteří lidé se ho například ptali na to, jestli tam nehledal Peroutkův ztracený článek. Uživatel Aleš Hrk okomentoval Okamurův příspěvek slovy: "Konečně lítaly sra*ky i odjinud než z vaší huby." Diskutéry to pobavilo a dodali k tomu, že to určitě stihl v rámci lobotomie.

Tomio by potřeboval nějakého social media specialistu, se kterým by se poradil, jestli má na Facebooku sdílet takovýto druh obsahu. Každopádně on sám je na kritiku zvyklý a jedná se o jeho nejdiskutovanější příspěvek od dob, kdy sdílel své fotografie z posilovny, na kterých měl upravené svaly v Photoshopu.

A zde můžete zaplakat, protože náš oblíbený ministr dopravy končí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články