fb pixel Výzva voličům ANO: Pojďme se společně složit a vrátit 50 milionů Evropské unii za Čapí hnízdo. Pan Babiš je náš! – G.cz
Vyhledávání

Výzva voličům ANO: Pojďme se společně složit a vrátit 50 milionů Evropské unii za Čapí hnízdo. Pan Babiš je náš!

Andrej Babiš se může klidně smát. Jeho vydání do rukou spravedlnosti je vzdálenější než kdy dřív.
Zdroj: profimedia.cz

Soudruzi a soudružky, prošacujte své kapsy a vytáhněte drobné. Bude se lepit! Už dost bylo lynčování našeho premiéra Andreje Babiše ze strany kavárenských novinářů a OLAFu, proto je nejrozumnější řešení, abychom se společnými silami složili a vrátili peníze z dotace, která byla správně investována do farmy Čapí hnízdo. Je nás přece deset milionů, takže stačí, když každý zaplatí 5 korun, a pan premiér se bude moct pustit naplno do práce.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 4.1.2018, 12:42

Voliči ANO by měli projevit solidaritu a dotaci uhradit

Už nás nebaví ty neustálé intriky, kauzy a účelovky, kterou jsou vedené proti Andrejovi Babišovi, proto by se voliči ANO měli společně spojit a založit transparentní účet, na který budou moct posílat všichni příznivci hnutí ANO finanční příspěvky na splacení údajně neprávem přidělené dotace farmě Čapí hnízdo. 50 milionů korun není přece takové množství peněz, zvláště když široké veřejnosti vůbec nevadí, že je někdo zpronevěřil. Jestliže bylo v Čechách v letošních parlamentních volbách přes 1 a půl milionu voličů hnutí ANO, tak jsou to lehké počty. Každý z voličů ANO pošle na účet 33 korun a celá kauza se bude moct definitivně zamést pod koberec, z pod nějž už to nikdo nikdy nevymete.

Už jednou – v roce 1881 – se Češi dokázali projevit jako solidární národ, když došlo k požáru Národního divadla, a posléze společně vybrali neuvěřitelný milion zlatých během 47 dní (snad k tomu ani netřeba dodávat, že podstatnou většinou přispěli tehdy nenávidění Habsburci). Není proto jediný důvod k tomu, abychom se opět nespojili a nevyjádřili úctu a respekt našemu panu premiérovi. Za jeho vytrvalou a poctivou práci mu těch ušmudlaných 50 milionů vybereme, i kdyby na máslo či vejce nebylo.

Kdy jindy, když né teď, a kdo jiný, když né než my (voliči ANO), bychom měli tímto štědrým gestem ochránit a očistit čest našeho milovaného strůjce EET a kontrolního hlášení DPH. Každý, kdo nepřispěje, je sprostý vlastizrádce a zavrženíhodný/á vyžírka, a proto by měl být zveřejněn na Kalouskově zdi hanby.

A zde ještě příběh o tom, jak se Andrej Babiš stal členem hudební kapely Premier.

Podobné články

Doporučujeme

Další články