fb pixel Andrej Babiš se stal frontmanem rockové kapely Premier – G.cz
Vyhledávání

Andrej Babiš se stal frontmanem rockové kapely Premier

K nečekanému kroku se dnes rozhodl současný předseda hnutí ANO Andrej Babiš, když na požehnání prezidenta Miloše Zemana vstoupil do rockové kapely Premier, které se stal rovnou frontmanem. Být v Premier byl jeho dlouholetý sen. Pevně totiž věří, že i na poli rockové hudby obstojí v konkurenčním prostředí. Zároveň se rozhodl, že koupí dva přední české hudební časopisy, které mu pomohou dostat se rychleji do povědomí.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 6.12.2017, 16:28

V mládí jsem se učil hrobařem

Česká politika mu už byla malá, proto se rozhodl, že se stane oligarchou hudební scény. Andrejovi byla nejsympatičtější kapela Premier, které se stal menšinovým frontmanem. V kapele jsou totiž jen Češi a on zde bude jediný Slovák, což vlastně nevadí, jelikož mu samotný prezident Zeman dal dnes požehnání k tomu, aby se stal lídrem kapely. V kapele bude působit jako zpěvák a prý bude zpívat slovensky, takže stěžejní hit kapely Hrobař bude začínat slovy: „V mladosti som sa učil hrobárom, jazdiť s hlinou, jazdiť s fúrikom.“

Kapelu Premier si téměř každý spojuje s legendárním hitem Hrobař, která odkazuje na tvrdou práci člověka, který kope hroby. Andrej za posledních několik let zvládl vykopat hroby hned několika konkurenčním firmám za pomoci zajišťovacích příkazů a kontrolního hlášení, takže má s kapelou společného více, než si myslíme.

Kapela Premier navíc vznikla skoro ve stejném roce jako Agrofert, takže při námluvách mezi Andrejem a Kapelou bylo ihned jasno. Televize Óčko je navíc součástí mediální skupiny MAFRA, takže Hrobaře uslyšíme v roce 2018 častěji než kdy dřív.

Uspěje Andrejko v hudebním byznyse?

A zde je Ovčáček a jeho tabule.

Podobné články

Doporučujeme

Další články