fb pixel Vymysleli je holandští námořníci, patentovala americká vláda. Dnes mají nafukovací panny i vlastní nevěstince – G.cz
Vyhledávání

Vymysleli je holandští námořníci, patentovala americká vláda. Dnes mají nafukovací panny i vlastní nevěstince

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Nafukovací panna, Anča, tichá milenka. Silikonové nafukovací hračky (primárně) pro muže jsou tu s námi oficiálně už 63 let. V květnu 1940 totiž byl tento lechtivý vynález patentován na úřadě v americkém Washingtonu. První zmínky o nemluvných a povolných společnicích ale pocházejí už ze 17. století, kdy je využívali osamělí holandští námořníci během dlouhých cest po moři. Chudáci De Rooij a Geelvinck tehdy asi netušili, že o stovky let později budou jejich nadrženému výmyslu lidé stavět i speciální nevěstince...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 23.5.2023, 23:34

Smutný Holanďaň

Muži už od dob středověku přemýšleli nad tím, jak mít sex v situacích, kdy byli dlouhodobě odloučeni od svých rodin. Stávalo se to především mořeplavcům nebo vojákům, kteří ani nevěděli, kdy a jestli vůbec se vrátí domů. Naštěstí pár moudrých osamělých Holanďanů dalo hlavy dohromady a ze starého oblečení vytvořili první atrapu ženy, která alespoň částečně dokázala nahradit ženský klín. Od Holanďanů tyto napodobeniny kupovali Japonci, kteří z nich byli nadšeni. Holanďané v podstatě vytvořili nový trh v podobě erotických pomůcek pro samotáře.

Před pár lety kolovala světem internetu informace, že Adolf Hitler na začátku 2. světové války přišel s nápadem, jak vymýtit syfilis ve své armádě. Němečtí vědci prý vytvořili první erotické nafukovací panny, které měly během války nahradit rozdavačné prostitutky, jež šířily spousty pohlavních nemocí. Nafukovací prý byly z důvodu dobré skladnosti. Tyto informace však nejsou stoprocentně doloženy. Naopak s jistotou víme, že 24. května 1940 byla na patentovém úřadě v americkém Washingtonu patentována první nafukovací panna, která byla určena pro utišení tužeb amerických vojáků.

Přelomová byla 70. léta, kdy se nafukovací panny začaly vyrábět z vinylu, latexu a silikonu, což umožnilo vytvořit realistickou „přítelkyni“. Pokrok ve vývoji nafukovacích panen však brzdily nesmyslné zákony a cla v některých státech světa. Například ve Velké Británii fungoval až do roku 1982 takzvaný Zákon proti dovozu obscénních a neslušných položek.

V Japonsku se jistý podnikatel Shin Takagi, zakladatel společnosti Trottla, rozhodl, že začne vyrábět dětské sexuální panenky, aby legálně uspokojil trh se sexuální touhou mužů s pedofilními choutkami. Psychologové a sexuologové však tento produkt zpochybnili s odůvodněním, že by fyzický kontakt pedofilů s dětskými nafukovacími hračkami mohl naopak posilnit chuť pohlavně zneužívat děti.

Dnes existují lidé, kteří s nafukovací pannou žijí ve společné domácnosti. V roce 2019 se dokonce objevil dojemný příběh kazažského bodybuildera Yuri Tolochka, který se rozhodl svou gumovou milou požádat o ruku. Jeho tichá a povolná dívka se jmenuje Margo, otázkou je, jestli z ní muž vymámí odpověď na tu důležitou otázku... A jak víme, v Praze už funguje i nevěstinec se silikonovými pannami Naugthy Harbor. Kdo by to byl řekl, že taková blbost se stane součástí každodenního života, že?

Podobné články

Doporučujeme

Další články