fb pixel Jak se panna čistí a budou i silikonoví muži? Rozhovor s manažerem podniku Naughty Harbor – G.cz
Vyhledávání

Jak se panna čistí a budou i silikonoví muži? Rozhovor s manažerem podniku Naughty Harbor

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Provoz nevěstince se silikonovými milenkami je propracovanější než se na první pohled může zdát. Vyzpovídali jsme manažera podniku, který nám poskytl odpovědi na palčivé otázky...

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 27.11.2018, 10:05

Tak trochu jiný nevěstinec

Manažer kontroverzního podniku Naughty Harbor nám odpověděl na několik palčivých otázek, které při myšlence na netradiční podnik napadnou asi každého. Jak se panna čistí? Čím vším si projde, než ji pošlou od jednoho zákazníka k druhému? Proč se pudruje? Zaměstnanci jsou připraveni i na případné "pracovní úrazy", které by mohla panna během používání utrpět - zatím naštěstí k žádnému většímu poškození nedošlo. A jak mco vytížený podnik vlastně je? Dozvíte se v rozhovoru na videu tady:

Podobně nás zaujala zmínka o ženách, které mají zájem o návštěvu tohoto domu plastové lásky. Do budoucna se jim to snad podaří - vedení podniku je velice progresivní a tak se brzo dočkáme i mužských figurín. Dá se tedy říct, že Naughty Harbor je takovou první vlaštovkou české umělé lásky - budoucnost je tomuto oboru více než nakloněná!

A tady se podívejte na první rozhovor se silikonovou pannou v Čechách!

Podobné články

Doporučujeme

Další články