Vychází časopis Mladý vlastenec – G.cz
Vyhledávání

Vychází časopis Mladý vlastenec

Máte pocit, že současná média nereflektují společenskou atmosféru? Myslíte si, že dnešní časopisy či noviny jsou pouze snůškou demagogických a tendenčních článků, které píšou lidé odtržení od reality? Nemůžete si na stáncích vybrat plátek, který by vám vyhovoval? Máme pro vás dobrou zprávu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.5.2016, 18:30

Od června vychází časopis Mladý vlastenec. Časopis Mladý vlastenec jako jediný časopis na našem trhu ví, co chtějí jeho čtenáři číst. Ví, co jeho čtenáře trápí, jaké mají bolístky.

Časopis Mladý vlastenec je vždy o krok před konkurencí i zákonem, takže v červnu si můžete koupit srpnové číslo. A co na vás v červnu v srpnovém čísle časopisu Mladý vlastenec vlastně čeká?

- Rozhovor s Marií Kupkovou, majitelkou největšího řetězce čistíren oděvů v České republice, si popovídáme o čistém spodním prádle a o čisté rase.

- Náš gastronomický sloupkař, Aleš Vohradník, nám spolu s Alešem Brichtou usmaží volské oko.

- Přední český entomolog a bojovník proti islámům, Martin Konvička, nám prozradí, proč vypadá jako Glum a nechá nás nakouknout do zákulisí svého osobního života.

- Jiří Kučera, český lingvista a odborník na psaný projev, nám ukáže, jak správně používat Capslock.

- Tomio Okamura, vlastenec, Japonec a milovník suši, pro nás napsal vlasteneckou básničku a posléze se vášnivě rozpovídal o přímé demokracii. Exklusivně pro vás máme zkrácený čtyřstránkový rozhovor s panem Okamurou, ve kterém hovořil dvě hodiny, ale vlastně nic neřekl.

- Náš reportér, Tomáš Koutek, nám ukáže, jak správně napadnout muslima.

- Politolog Matěj Krásný nabádá: „Znásilňujte své ženy, než nám je znásilní uprchlíci“.

- V rubrice „Udělej si sám“ vám ukážeme, jak si správně oplotit svůj dům, aby se k vám nedostali imigranti.

- Od června startuje naše čtenářská fotosoutěž „Vyfoť si svého sluníčkáře“. Vylosovaný vítěz získá mikrovlnou troubu a vítězný sluníčkář přes držku.

- Předplatitelé získají s časopisem i kousek českých hranic s Německem, aby je mohli bránit z tepla svého domova.

- Slávek Řehoř a jeho recenze na sprej proti imigrantům. Slávek dává pět hvězdiček z pěti. Od té doby, co sprej používá, ho žádný imigrant neznásilnil a ani mu nesebral práci.

- Samozřejmě nebude chybět tradiční háková křížovka o ceny.

Časopis Mladý vlastenec bude k zakoupení již od prvního června za 88,-Kč ve všech trafikách.

A TADY se můžete mrknout na sedm fází vlasteneckého xenofoba.

Podobné články

Doporučujeme

Další články