fb pixel 7 fází vlasteneckého xenofoba – G.cz
Vyhledávání

7 fází vlasteneckého xenofoba

Současná imigrační v krize v Evropě má tu schopnost, že dokáže v lidech probudit ty nejnižší pudy.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.4.2016, 09:50

Vytváří z lidí v očích takzvaných sluníčkářů, popřípadě normálních lidí, kteří to tak neprožívají, xenofoby a nácky.

Nicméně takový xenofobní nácek, ten se nezrodí za den. Je to běh na delší trať. Jak se z obyčejného člověka stane vlastenec, co chce oplotit republiku a střílet čmoudy? Je to transformace o několika fázích.

1. Fáze – Hledání

Člověku v životě něco chybí. Ať už to je práce, budoucnost či inteligence, dotyčný se cítí být o něco ochuzen. Zároveň však neví o co. Zázračná mantra, že za všechno může Kalousek, už u něho rovněž nepomáhá.

2. Fáze – Spouštěč

A je to tu. Příliv imigrantů do Evropy. To je jasný signál toho, že se začíná dít něco špatného. Konečně všechny ty indicie v jeho ubohém životě do sebe začínají zapadat. Vypadá to, že za všechno můžou imigranti. Zasraný imigranti.

3. Fáze – Následování vzoru

Ze dna společnosti povzbuzeni všeobecným strachem šplhají po ohnutých hřbetech připosraných idiotů první demagogové a populisté, kteří v tom vidí šanci.

Začíná se brnkat na nově objevenou vlasteneckou strunu. Člověku se řeči o zastavení imigrace a islamizace republiky poslouchají velice hezky.

4. Fáze – Společný nepřítel

Nejen imigranti a islamisté mohou za naše posraný životy. Můžou za to rovněž sluníčkáři, havloidi, dobroserové, Pražská kavárna a vítači. Konečně je seznam nepřátel kompletní.

Začínající vlastenec a xenofob začíná mít jasno. Sice žádného imigranta nikdy neviděl, ale je jisté, že islám je zlo, které ohrožuje naši kulturu a všichni ti humanisté jsou vlastizrádci. Jak je jasně vytyčeno dobro a zlo, člověk je hned spokojenější.

5. Fáze – Demonstrace

A jde se na věc. Teď už je dotyčný nácek plně mobilizovaný. Ví, co je špatně (protože mu to řekli), ví, kdo za to může, a ví, jak to řešit (respektive moc neví. Tedy vyjma toho, že všechny arabáše je třeba postřílet).

Pokojné či nepokojné demonstrace pod taktovkou předních vlastenců, kterým jde o naší zem a o to vymýtit ten zpropadený islám a vyhnat všech těch deseti imigrantů z naší země, jsou v podstatě nutností.

6. Fáze – Vlastenecké činy

Sluníčkáři a dobroserové (imigranti nevyjímaje) si i přes demonstrace a soustavné vysvětlování problému za použití argumetnů typu „Zasraní imigranti“ nebo „Děláme to pro naše děti“ z nácků nic moc nedělají (kromě prdele) a i nadále pokračují ve vlastizrádných operacích, jako třeba že nechodí na demonstrace, mají srandu z Konvičky a nebo nedej bože pošlou imigrantům deky, ať jim není zima.

Teď už je třeba jednat. Je třeba vlastenecky pobodat nějakého muslima, který na našem území bydlí a nebo vyhrožovat smrtí majitelce rodinného centra, která uspořádala sbírku oblečení pro uprchlíky.

7. Fáze – Aleš Brichta

Poslední fáze xenofobního vlastence je taková, že člověk si vypíchne oko, hodí na sebe ošoupanou džínovou bundu a na facebooku bude šířit nenávist.

No a například TADY se můžete podívat na sedm tipů, jak rozeznat islámského teroristu od Roma.

Podobné články

Doporučujeme

Další články