fb pixel Víkend s Jaromírem Soukupem: jak bude vypadat TV program, až se nejlepší moderátor na světě stane prezidentem? – G.cz
Vyhledávání

Víkend s Jaromírem Soukupem: jak bude vypadat TV program, až se nejlepší moderátor na světě stane prezidentem?

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Od chvíle, co Jaromír Soukup velkolepě oznámil vstup do politiky, si česká společnost klade řadu s tím souvisejících otázek. Jednou z nich je, co bude s TV Barrandov, až její hlavní tvář zmizí z programu. Čistě hypoteticky, kdyby se Soukup stal prezidentem - a my už bychom se tomu snad ani nedivili - se asi není čeho obávat. Místo jedné televize by se totiž podle nás procpal, no, úplně do všech...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.1.2019, 08:00

Zázraky Jaromíra Soukupa

TV Barrandov prostě musíte sledovat. Buď to děláte zcela vážně, protože jste pomýlený čecháček, nebo je to pro vás zdroj bizarní zábavy, jelikož máte zvrácený smysl pro humor. Pokud jste navíc redaktor nějakého humoristického periodika, můžete to dokonale omluvit klasickými slovy Homera Simpsona: "Dělám to kvůli práci".

Co na tomto skvělém televizním kanálu ale uvidíme, až Jaromír Soukup vstoupí do politiky a nedej bože uspěje? Zřejmě nic, ale hlavně nepanikařit! Zamysleli jsme se nad tím trochu důkladněji a došlo nám, že kdyby se Soukup probojoval až na Hrad, což má podle všeho v úmyslu, jeho první rozkazem ve funkci by bylo ovládnout všechny hlavní televize za každou cenu.

Půjčili jsme si vzorek televizních programů ČT 1, ČT 2, Novy, Novy 2 a Primy na tento víkend předělali jej tak, jak by to v budoucnu mohlo docela klidně vypadat...

No, to je nádherná vize, že? Vybíráme ty největší perly, které vašim budoucím diváckým očím rozhodně nesmí uniknout...

Zázraky Jaromíra Soukupa

Zábavná vzdělávací show, kde hlavní hvězdou je sám Jaromír Soukup. Taková malá náhražka za všechny zrušené pořady TV Barrandov.

Hon na Soukupa

Doku-drama popisující strasti předvolební kampaně Jaromíra Soukupa, během níž mu zákeřní oligarchové, konkurenti, lepšolidi a pražskokavárníci házeli jen samé klacky pod nohy. A on to přitom celou dobu myslel dobře!

Harry Potter a Relikvie Jaromíra Soukupa

Zářivý svit mezinárodní slávy Jaromíra Soukupa chce vytěžit každý, a to včetně výkonných producentů z Warner Brothers. Jen kvůli tom use rozhodli jít proti přání autorky předlohy a natočit další pokračování Harryho Pottera.

Dva a půl Soukupa

Když děláte pořad Týden s prezidentem, v němž hovoříte s hlavou státu, ale pak se hlavou státu sám stanete, holt je potřeba zvolit trochu trefnější název. A někdo taky musí držet mikrofon...

Jaromír Soukup ve městě

Nejen prací je člověk živ a Soukup je velmi společenský člověk. Taky má za sebou pár vztahů, nějaké ty kamarády... O tom, co s nimi zažívá a jak jim radí v osobních problémech je seriál Jaromír Soukup ve městě.

Pravidla Jaromíra Soukupa

Vygrantovaná desetiminutovka, v níž Jaromír Soukup mladým nadějným moderátorům předává ozkoušené tipy a triky, které jeho samotného dovedly k úspěchu.

Zlatá armáda Jaromíra Soukupa

Diskuzní pořad pro příznivce Jaromíra Soukupa, do nějž mohou lidé z ulice přijít a svobodně vyjádřit svůj názor, pokud je to tedy názor na Jaromíra Soukupa a je-li to názor pozitivní.

Jak vidíte, založení politické strany a případná Soukupova kandidatura kamkoliv skutečně nemusí nutně znamenat, že by jeho obličej zmizel z televizních obrazovek. Popravdě si myslíme, že toho se nezbavíme už nikdy...

A tady se podívejte, jak umí Jaromír Soukup krásně zpívat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články