Zpívat může každý? Ano, může. Dokonce i Jaromír Soukup – G.cz
Vyhledávání

Zpívat může každý? Ano, může. Dokonce i Jaromír Soukup

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zpívat může každý? To je nejen název pro nový pořad na TV Barrandov, ale i velká životní pravda. Dokonce i majitel TV Barrandov Jaromír Soukup si udělal skvělé promo v rámci svého silvestrovského pořadu, kde zazpíval socialistický hit Můj čas společně se zapomenutým zpěvákem Standou Hložkem. Jejich společné vystoupení bylo dokonalou třešničkou na pomyslném dortu s nápisem 2018.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 3.1.2019, 12:35

Hvězdný duet s Hložkem

Legendární duety, ve kterých zpívá Paul McCartney se Steviem Wonderem, Elton John s Kiki Dee nebo Dara Rolins s Karlem Gottem, jsou minulostí. V posledních dnech frčí duet Standy Hložka a Jaromíra Soukupa, kteří to v rámci Barrandovského Silvestra 2018 pekelně rozjeli.

Je dost možné, že jednalo o pouták na chystaný pořad s názvem Zpívat může každý, který naváže na „nováckou“ Caruso Show a „primáckou“ DO-RE-MI. Podle všech informací se bude jednat o klasický koncept zpěváků a zpěvaček z ulice. Zásadní otázka, která všechny trápí, je ta, jestli bude pořad moderovat rezidentní moderátor Jaromír Soukup, který se v současné době stará o 11 pořadů na TV Barrandov.

Stane se Soukup moderátorem dvanáctého pořadu, když je Honza Musil v současné době v nemocnici? A byl jeho pád ze žebříku skutečně nešťastnou náhodou? To jsou otázky, které nám v noci nedají spát, ale budeme trpěliví! Již brzy přijde rozuzlení...

A zde je 5 životních pravd, které jsme si odnesli z letošního barrandovského Silvestra s Jaromírem Soukupem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články