Věštec Milda: Zeman predikoval, že se v roce 2017 přes jižní Moravu přežene obří vlna uprchlíků

Proč jsou voliči Zemana voliči Zemana? Pravděpodobně proto, že je jim podobný, působí na ně jako kamarád z hospody, zároveň jim ale nabízí budoucnost, kterou si přejí – tu bez cizinců. Není tedy divu, že stratég Zeman v minulosti přílivem migrantů do Česka trochu strašil. Dle jeho prognózy jich sem měla přitáhnout hromada, minulý rok.

Prognostik Zeman

Miloš Zeman podle sebe, svého mluvčího a svých fanoušků ovládá mnoho skvělých dovedností a oplývá nejednou kvalitní vlastností. Součástí jeho skvělého balíčku by měla být i schopnost věštit, zdá se. Před časem současný prezident, který je mimo jiné názorově proti kvótám a přistěhovalcům, lehce postrašil veřejnost neblahou prognózou.

„V roce 2017 se migrační vlna přelije přes naše území, půjdou přes jižní Moravu,“ prohlásil. Evidentně ne zas tak prozíravý výrok krátce před prvním kolem prezidentských voleb připomněl web Euro.cz a facebooková reakce na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.

„Vždyť má pravdu, uprchlíci přes Moravu skutečně přešli. Oba dva,“ poznamenal ironicky uživatel sociální sítě, načež jiný upozornil, že pokud migranti jeli s Českými dráhami, pravděpodobně jde pouze o standardní zpoždění. Další člověk na to reagoval slovy, že se ilegální přistěhovalci možná nechali odeslat s Českou poštou, což znamená, že je jim konec bůhvíkde a jednou provždy.

Nezbývá než doufat, že podobně se Zeman plete i ohledně svého úspěchu v nadcházejícím souboji o hradní sesli.

A tady zjistíte, jak spolu se Zemanem volit taky Ovčáčka.


Komentáře