Veřejné fňukání Tomia Okamury za Pepu Nose: Pořadatel zrušil písničkáři koncert, protože kandidoval za SPD – G.cz
Vyhledávání

Veřejné fňukání Tomia Okamury za Pepu Nose: Pořadatel zrušil písničkáři koncert, protože kandidoval za SPD

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Umělec, který kandiduje a touží se stát politikem, se nemůže divit, že je po volbách v některých klubech nezvaným hostem. Se zlou se potázal i český písničkář Pepa Nos, kterému bylo zrušeno vystoupení v Třeboni v hospodě U Čerta. Tamní promotér Jan Lukavský mu odvolal z důvodu jeho spojitosti s SPD koncert, čehož samozřejmě využil Tomio Okamura ke své kampani na sociálních sítích.

Martin Miko
Martin Miko 27.2.2019, 15:37

Pepa Nos se cítí jak za komunistů

Na Facebooku Tomio Okamura – SPD se objevila zpráva popisující sluníčkářskou neomaxistickou totalitu v přímém přenosu. V překladu to znamená, že promotér v hospodě U Čerta zrušil českému písničkářovi Peposi Nosovi koncert, jelikož v minulém roce kandidoval jako nestraník za SPD. Okamura jako bonus do příspěvku vložil i emailovou komunikaci včetně e-mailových adres a telefonních čísel. Tyto údaje smazat zapomněl, ale zato negativní komentáře a posměšky zabanoval opět okamžitě. Na svou obranu ještě nezapomněl zmínit, že od Pepy Nose získal písemné svolení, že může e-mailovou komunikaci zveřejnit.

Příspěvek samozřejmě posloužil jako součást propagace voleb do Evropského parlamentu, které se konají letos v květnu. SPD vysílá do eurovoleb jako lídra bývalého ministra zdravotnictví Ivana Davida, kterého si všichni pamatujeme z konce 90. let, kdy působil jako ministr zdravotnictví v Zemanově vládě. Na kandidátce se však objeví i Tomio Okamura, který bude kandidovat na posledním místě.

Na celých volbách je nejzajímavější právě kandidatura Tomia Okamury. Kdyby získal dostatek preferenčních hlasů a dostal se do Evropského parlamentu, jeho současný mandát v Poslanecké sněmovně by tím pádem zanikl. Podle zákona totiž nesmí být europoslanec zároveň členem Parlamentu ČR. Už brzy se tak možná lídra SPD zbavíme.

A zde je 9 zajímavostí o Jiřím Pomejem, který nadabodal přes stovky filmů a seriálů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články