fb pixel Velikonoce adorují násilí na ženách, budou proto zrušeny. Rozhodl to Evropský soud – G.cz
Vyhledávání

Velikonoce adorují násilí na ženách, budou proto zrušeny. Rozhodl to Evropský soud

Hlas žen musí být vyslyšen. Aneta Novotný je ráda. Konec násilí na ženách + DALŠÍCH -1 FOTEK

Užili jste si letos Velikonoce? Tak to bylo naposledy, protože žádné další Velikonoce nebudou. Evropský soud totiž rozhodl, že Velikonoce v České republice jsou vlastně jenom násilí páchané na ženách, tím pádem nemají v moderním světě co dělat.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.4.2018, 10:22

Kampaň MeToo rozjela ve světě zvýšený zájem o problematiku zneužívání žen a Velikonoce v českém pojetí rozdmýchávají vášně.

„Nejen, že jsou všichni muži sexuální predátoři, kterým jde jenom o to jedno, ale navíc nás legálně mlátí pomlázkou,“ rozčilovala se aktivistka z hnutí „Menstruace do každé rodiny“ Aneta Novotný, která zrušení Velikonoc kvituje s povděkem.

„Tohle není ta moderní společnost, jakou si civilizovaní lidé představují. S ženami je nutno nakládat s úctou a respektem a ne je honit po ulicích a mlátit je pomlázkou. Celý ten koncept je hodný tak maximálně středověku a ne 21. století. Tohle chceme naše děti učit?“ položila si Aneta řečnickou otázku, a prohrábla si hustý plnovous, jenž tak úplně nezapadal do kontextu toho, že by měla děti, které by chtěla něco učit.

Zatímco aktivistky slaví, běžní lidé cítí značnou hořkost.

„To si dělají srandu? Jak jako neuctivé k ženám? Já jsem uctivý k ženám až běda. Miluně jsem onehdá dal kytku, když jsem se jí udělal ve sklepě na záda,“ vykřikoval rozhořčený občan, který u toho demonstrativně nad hlavou mával lahváčem.

Společnost se neustále vyvíjí a nelze vyhovět všem. Pro zpátečníky zde není místo. Je zde místo pouze pro pokrokově smýšlející a maximálně korektní bezpohlavní osoby, které urazí jakákoliv prkotina.

Svaz českých pomlázkářů se proti rozhodnutí Evropského soudu samozřejmě okamžitě odvolal, ale šance na zvrácení verdiktu jsou pouze minimální. Mlátit ženy budou tedy muži muset kdykoliv jindy než o Velikonocích.

A tady máte 5 důvodů, proč chlapi milují Velikonoce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články