Vědci odhalili tajemství dlouhověkosti: nefotit se s Lucií Bílou – G.cz
Vyhledávání

Vědci odhalili tajemství dlouhověkosti: nefotit se s Lucií Bílou

Věčný život škádlí řadu vědců i šarlatánů od nepaměti. Odhalit tajemství nesmrtelnosti by byl jistě jeden z největších vědeckých objevů všech dob.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.3.2017, 08:00

Vědci se shodují, že takzvaná nesmrtelnost u člověka není reálná. Co však reálné je a co se díky pokročilé medicíně v současnosti děje, tak je dlouhověkost. Natáhnout délku lidského života, jak jen to je možné.

I přes řadu úspěchů se donedávna zdálo, že délka života za současné technologické i medicínské úrovně lidstva dosáhla svého maxima. Nový objev však hranici dlouhověkosti posouvá ještě o kousek dál a to díky profesoru Štěrbinkovi a jeho vědeckému týmu z institutu Krásy a pokročilé medicíny.

„Již přes deset let se snažíme zjistit, v čem tkví tajemství dlouhověkosti. Jak to, že někteří lidé žijí i přes sto let, zatímco jiní umírají mnohem mladší. Byl to běh na dlouhou trať. Museli jsme se prokousat spoustou údajů a najít ten správný a jediný klíč.

Bylo potřeba vyloučit ze vzorce nepředvídatelné jevy jako násilnou smrt, nehody či choroby. Po dlouhém výzkumu jsme na to konečně přišli. Tajemství dlouhověkosti je nefotit se s Lucií Bílou,“ radostně prohlašoval profesor Štěrbinka na tiskové konferenci.

Průlomový objev ihned obletěl svět a příležitosti se chopily i farmaceutické firmy.

„Naše firma jako jedna z prvních zvedla vhozenou rukavici a v současnosti vyvíjíme vakcínu proti fotografii s Lucií Bílou. Rovněž nabízíme doplňky stravy na bázi heřmánku, které potlačují symptomy vyfocení se s Lucií Bílou,“ uvedla ve svém prohlášení farmaceutické firma Alma, a.s.

Vakcína proti Lucii Bílé, potažmo léky na potlačení symptomů vyfocení se s Lucií Bílou, je vítr do plachet všem konspirátorům, kteří za tím vidí jen mamon a spiknutí farmaceutických lobby, jelikož léky proti fotkám s Lucií Bílou neléčí samotnou fotografii s Lucií Bílou, ale pouze její symptomy.

„A jsme zase u toho. Farmaceutické firmy opět těží z lidského neštěstí. Místo toho, aby vyvinuly lék proti samotné Lucii Bílé, tak do oběhu posílají vakcínu, která zabraňuje pouze focení se s Lucií Bílou,“ hořekoval Vlastimil Ruml, předseda konspiračního spolku „Za jedenáctého září může Kalousek“.

Vědeckého objevu se chytli i představitelé alternativní medicíny.

„Je potřeba vyvrátit tvrzení, že my jsme šarlatáni. To není pravda. My sledujeme západní medicínu. My si z ní bereme to nejlepší a přidáváme k tomu ještě alternativní možnosti. Vedle léčby rakoviny pomocí měsíčního kamene a ředidla, léčby mozkové mrtvice pomocí horoskopů a samozřejmě tradiční léčby leukémie duhou a silou vůle nově nabízíme i léčbu následků fotografie s Lucií Bílou. Osvědčila se nám na to hlavně léčba pomocí sudoku nebo osmisměrky,“ vyjádřil se k situaci Guru Šontán, zakladatel alternativní zdravotnické kliniky „Ametist, čakry a syfilis, s.r.o“.

Guru Šontán, který byl během rozhovoru přivázán lýkem k totemu a jeho asistent mu rozžhaveným uhlíkem pálil chodidla, aby ho zbavil kašle, působil přesvědčivě a podle jeho výrazu bylo vidět, že o alternativní léčbě toho hodně ví.

Objevila se i řada takzvaných babských rad, jak dosáhnout dlouhověkosti. Pokud se někdo omylem vyfotí s Lucií Bílou, není nic ztraceno. Prý se stačí do dvaceti čtyř hodin vyfotit s Karlem Gottem. Tato fotografie fatální dopad fotografie s Lucií Bílou vyneguje.

A TADY máte 9 fakt zajímavých faktů o smrti

Podobné články

Doporučujeme

Další články