Ve školách se děti učí arabská čísla. Vlastenci zuří. Chtějí česká čísla

Obrázek uživatele Dominik Landsman
31.1.2018, 08:01

Společností rezonuje další skandál. Podle všeho to vypadá, že se naše děti na našich školách musí učit arabská čísla.

Co ze začátku vypadalo jako lokální záležitost několika menších škol, přerostlo v celorepublikový skandál. Vyplulo na povrch, že naše děti jsou nuceny učit se arabská čísla. A to úplně ve všech školách. Mají to v osnovách, které schválilo ministerstvo školství.

„To je vrchol. Islamizace naší společnosti pokračuje. Za tohle může Merkelová. Za to můžou sluníčkáři a vítači. Já vám něco povím. My si to líbit nenecháme. Tohle už je moc. Vyjdeme do ulic a bude. Nenecháme takhle manipulovat s našimi dětmi,“ rozohnil se pan Antonín Jíl, předseda Svazu vlastenců a přátel guláše se šesti.

„To je ta korektnost a připosranost. Proč se ti čmoudi neučí česká čísla? Zase jim lezeme do prdele a podřizujeme se jejich pokřivenému vnímání světa. Moje děti se rozhodně žádná arabská čísla učit nebudou. Okamžitě jsem je odhlásil ze školy a budu je učit doma. Sám. Sice nemám školy, ale zase mám selský rozum, jako málokdo,“ prohlašoval Antonín Jíl.

Po celé republice začínají rodiče odhlašovat své děti a chystají se je nadále vzdělávat doma. Rovněž probíhají protesty a lidé sepisují petice na zrušení arabských čísel.

„Tohleto multikulti se mi ani za mák nelíbí. Já požaduju, aby se mé děti učily normální česká čísla. Co by bylo příště? Halal svačiny? Tak to teda ne. My si tu naše hodnoty a tradice rozvracet nedáme,“ hřměla paní Hilda, členka hnutí Matky proti islámu, která je již pětkrát rozvedená.

Do celé aféry se nyní opřel dokonce Tomio Okamura, který situaci považuje za nešťastnou. Dokonce kvůli tomu svolal improvizovaný protest na Václavském náměstí.

„Je to jen další signál toho, že naše společnost spěje k záhubě. My jsme hrdý národ s nádhernou historií a kulturou. Co by asi naši samurajové říkali na to, co se děje. Co naši stateční veteráni z Pearl Harboru? Ti určitě nebojovali proto, aby se naše děti učily arabská čísla.“

„Pane, teď mluvíte nejspíš o Japonsku. Teď jste v Čechách,“ naklonil se k Okamurovi jeden z jeho poradců.

„Pravda. Co by na to řekl náš veliký císař Hirohito, který sjednotil všechny potulné kmeny na severu?“

„Pane, to zase mluvíte o Japonsku,“ znovu se nad Okamuru naklonil poradce.

„Řekli jsme NE islámu a nyní řekneme i NE arabských číslům,“ podařilo se Okamuru konečně nahodit na českou vlnu. V ten moment se sálem rozprostřel frenetický potlesk. Lidé začali zpívat a oslavovat. Mnozí zapalovali korán.

Arabská čísla ve školách jsou v současné době jeden z nejpalčivějších problémů naší společnosti. Server Islamjedebil.cz přinesl zajímavý rozhovor s Jaromírem Obrmajerem, který je předsedou Svazu ředitelů základních škol.

„Dobrý den, můžete nám potvrdit, že se v českých školách vyučují arabská čísla a jestli je to začátek islamizace společnosti?“

„Ano, arabská čísla samozřejmě vyučujeme, to je přeci úplně …….“

„Děkujeme za vyjádření. To nám stačí. Doufáme, že budete viset. Nashledanou.“

Jak je vidět, jedná se opravdu o celoplošný problém, do kterého jsou zapleteni nejvyšší školní představitelé. S největší pravděpodobností v tom jede i ministerstvo školství. Ví už o tom prezident Zeman? Doufejme, že až se to dozví, zakročí a jednou provždy arabská čísla zruší. My jsme Češi. Hrdý národ. My požadujeme česká čísla.

A tady máte šest důvodů, proč si nejde nedělat legraci z Tomia Okamury.


Komentáře