fb pixel Trampoty pana Babiše: Z bývalého premiéra neznámý vtipálek vytvořil slovenského Borata – G.cz
Vyhledávání

Trampoty pana Babiše: Z bývalého premiéra neznámý vtipálek vytvořil slovenského Borata

Zdroj: Facebook / Andrej Babiš

Bývalý premiér Andrej Babiš má asi problém. Nová vláda Petra Fialy totiž řeší první zákon ohledně úpravy zákonů týkajících se střetu zájmů a provozování rozhlasového a televizního vysílání. V případě, že by tyto zákony prošly, musel by se bývalý předseda vlády zbavit všech svých médií, jinak by mu hrozila obrovská pokuta. A do toho všeho někdo vyrobil video, v němž spojil Babišova videa s hláškami z Borata, a je to hrozně skvělý!

Martin Miko
Martin Miko 29.12.2021, 17:19

Babiš je Borat ze Slovenska

Babišovi se přes vánoční svátky příliš nedaří. Na jedné straně se ani né dva týdny po jmenování nové vlády rozhodli vládnoucí politici odstřihnout Andreje Babiše od svých médií, a na druhé straně si z našeho bývalého premiéra dělají lidé neustále legraci kvůli jeho obytňáku, který nedávno odprezentoval na svém facebooku. Pro samotného Babiše by určitě bylo mnohem víc nepříjemné, kdyby vláda Petra Fialy (ODS) upravila zákon o střetu zájmů takovým způsobem, aby dnes již bývalý premiér a současný poslanec za hnutí ANO nesměl vlastnit mediální skupinu MAFRA.

V případě schválení těchto úprav zákona by totiž měl Andrej Babiš dvě možnosti. Jednou by byl odchod z politiky a tou druhou by bylo zbavit se MAFRY. Kdyby tak neučinil, hrozila by mu pokuta ve výši několika desítek milionů korun, jak píšou Hospodářské noviny. Na druhou stranu si všichni moc dobře pamatujeme z minulosti, že Babiš díky svému právnímu týmu dokázal vždy nějakým způsobem z těchto střetů zájmů „vybruslit“ a je dost možné, že i v tomto případě tomu nebude jinak.

To ovšem není jediná věc, která se v těchto dnech řeší okolo Andreje Babiše. Na YouTube se totiž objevilo naprosto geniální video pod názvem Boriš: Nakoukání do českyho kultůry na obědnávku slavnoj slovensky národu, které vyšlo pod kanálem lopakmopak. Video je v podstatě parodií na Babišovo nedávné video, ve kterém se pochlubil nákupem nového karavanu. Neznámý kreativec smíchal Babišova videa s českým dabingem z filmu Borat. Ve videu se dokonce objeví i Kalousek, takže to určitě dejte.

Líbí se vám Babiš jako Borat? Podle nás by měl natočit třetí pokračování, protože to působí důstojněji než cestování obytňákem po Česku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články