fb pixel Leo Beránek zdraví z basy: Agresivní rapper se ve videoklipu pochlubil pokérovaným obličejem – G.cz
Vyhledávání

Leo Beránek zdraví z basy: Agresivní rapper se ve videoklipu pochlubil pokérovaným obličejem

Zdroj: Instagram.com/Bertena1312

Český rapper Leo Beránek je sice aktuálně ve vězení, ale to mu nebrání v tom vydávat další muziku a posílat do světa videoklipy přímo z cely. V aktuálním videoklipu Kluci z basy máte jedinečnou možnost nahlédnout tam, kam se málokdo z vás dostane.

Martin Miko
Martin Miko 22.12.2021, 10:54

Leo Beránek natočil klip v kriminále

Český rapper Leo Beránek o sobě dal vědět z vězení novým videoklipem, který nese název Kluci z basy. Díky autentickým záběrům přímo z vězeňské cely tak máte možnost vidět, jak to za mřížemi funguje. Beránek se během svého pobytu ve vězení proměnil k nepoznání. Kromě toho, že pravidelně cvičí a trénuje mu na obličeji i jinde na těle přibylo spousta tetování. Při pohledu z dálky byste si ho mohli splést i s americkým rapperem The Game.

„My jsme kluci z basy, držíme spolu basu,“ zpívá Leo ve svém aktuálním klipu, který je natočený na výšku, a působí navíc tak, že ho někdo natočil propašovaným mobilním telefonem. V klipu můžete například vidět, jak vězni cvičí, trénují bojové sporty, tetují se nebo se navzájem stříhají. Videoklip je především upoutávkou na chystané album, které má vyjít na Štědrý den na všech streamovacích platformách.

Součástí videa je i výzva k petici FREE LEO, již můžete přes internet podepsat, a také i odkaz s videem. V něm je popsaný incident Leo Beránka, za který si šel sednout na 6 let do vězení. Podle rozhodnutí soudu se Leo dopustil napadení několika lidí, a to včetně invalidního muže, dále ublížení na zdraví, vyhrožování se zbraní a výtržnictví. Doufejme, že mu natočené video z vězení nijak neuškodí, protože nás autentické záběry velmi baví a chceme jich vidět mnohem víc.

Podobné články

Doporučujeme

Další články