fb pixel Tomio Okamura zavádí vlastenecké hlídky – G.cz
Vyhledávání

Tomio Okamura zavádí vlastenecké hlídky

Již od začátku letních prázdnin operují na našem území na zkoušku vlastenecké hlídky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.8.2016, 13:32

Iniciativa vyšla z hnutí Svoboda a přímá demokracie, kterou vede Tomio Okamura. Předseda hnutí se nechal inspirovat u slovenských Kotlebových občanských hlídek, které obcházejí na Slovensku vybrané vlakové soupravy a hlídají prohřešky proti občanskému soužití, národu a rase.

„Je to logický krok. Musíme si ohlídat naše české hodnoty. Hnutí Svoboda a přímá demokracie (dále jen SPD) trvale bojuje proti imigraci a islámu. Ne nadarmo jdeme do krajských volem s volebním programem ZASTAVÍME ISLAMIZACI. To je náš cíl. Vždyť islamizace je v plném proudu a není dne, abych na ulici nenarazil na muslima, který se pokouší o islamizaci svého okolí.“

Odpověděl Tomio Okamura na otázku, kterou mu nikdo nepoložil.

Přímá demokracie i boj proti islamizaci

„SPD jasně deklaruje své čtyři cíle. Tedy přímá demokracie, přímá demokracie, přímá demokracie a zastavení imigrace. Musíme si uvědomit, že naši předci tady něco vybudovali a na nás je, abychom to zachovali pro další generace. Není možné, aby se nám sem nahrnuly hordy imigrantů a začaly stavět mešity.“

Pokračoval Tomio Okamura na tiskové konferenci Českého olympijského svazu, kde si vzal slovo, aniž by byl k tomu vyzván a aniž by to někoho zajímalo.

„A lidé islám nechtějí. Lidé se bojí. Lidé potřebují jistoty. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout, že bude jednat v jejich zájmu. A to je jedině SPD, popřípadě jiné hnutí, které založím, až mě ze SPD vyštípou.“

Rozohnil se Tomio Okamura a stále nevysvětlil důvod vlasteneckých hlídek. To učinil až na svém facebookovém profilu.

„Vážení přátelé a občané této republiky. Z důvodu rostoucí hrozby islamizace jsme zavedli vlastenecké hlídky. Jedná se o spořádané občany - vlastence, kteří denně procházejí problematická místa a dohlíží na vlastenectví. Jakýkoliv prohřešek proti národu, rase či občanskému soužití trestají na místě domluvou či smrtí.

Vlastenecká hlídka zatím jede ve zkušebním režimu, neboť nebyla posvěcena Poslaneckou sněmovnou, ale i tak hlásí několik úspěchů. Prozatím se tedy hlídce nepodařilo narazit na islamistu či imigranta, ale zase se povedlo zadržet jednoho Portugalce, který neuměl česky. Portugalci byl okamžitě zabaven pas, turistický průvodce i s fotografickým přístrojem a byl okamžitě deportován zpět do Sýrie.

Další zářez na vlastenecké pažbě hlásí naše hlídka z Mostu, kde se jim podařilo zadržet několik iráckých žen z jihoafrické reprezentace ve vodním pólu, které sem přijely na přátelské utkání. Ženy byly okamžitě zbaveny burek, které neměly, byly jim oholeny hlavy a vlasteneckou hlídkou preventivně znásilněny.

Český svaz vodního póla se proti tomuto kroku silně ohradil, ale nám se podařilo zjistit, že Český svaz vodního póla je sluníčkář a havloid, takže jeho výhrady nebereme vážně.“

Zakončil Tomio Okamura svůj výstup na facebooku.

Je samozřejmě otázkou, zda vlastenecké hlídky skutečně přinesou do našich ulic tolik kýžený klid anebo naopak situaci ještě více vyhrotí, nicméně, jak již říkal Tomio Okamura, hlídky jsou zatím ve zkušební fázi.

A TADY máte 5 důvodů, proč nenávidět Tomia Okamuru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články