5 důvodů, proč nenávidět Tomia Okamuru. Díl I. – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč nenávidět Tomia Okamuru. Díl I.

Tomio Okamura pravidelně nasírá. Dokonce se dá říci, že kadence, se kterou je schopen nasírat, jde téměř mimo pětismyslové vnímání. V krátkém seriálu si uděláme přehled důvodů, proč tomu tak je či může být.

Přemysl Černík
Přemysl Černík 10.6.2014, 15:00

 

1. Závist

tomioG commons.wikimedia.org Tomio je pravou ukázkou tzv. self-made mana, je to jakýsi český John D. Rockefeller nebo Jay Gatsby. Začínal jako uklízečka v tokijském kině (zlý jazykové tvrdí, že to bylo porno kino, tudíž Tomio zastával spíše místo „jizzmoppera," po česku „mrdkočističe), párkrát zablekotal něco o zkrachovalé cestovce a jako ránou Gandalfovo holí do koulí se stal odborníkem na všechno a kandidátem do všech existujících funkcí. Taktéž se naučil bleskurychle zpívat, tančit, psát filozofické traktáty, jezdit na bruslích, a společenské večery i intimní noci si užívá po boku vymazlené lolitky Moniky. To aby jednomu nezvedlo žluč! Zvlášť když člověk nevypadá jako Tomio Okamura.  

2. Rasismus

Ku_Klux_Klan_Virgina_1922_Parade en.wikipedia.org Tomio je čtvrteční Japonec, čtvrteční Korejec a poloviční Moravák. Těžko soudit, jaká kapka krve mu škodí v očích našich rasistických spoluobčanů nejvíce (romskou rozhodně nemá), ale jak by řekl Zdeněk Srstka - „tuctový, pouliční ratlík" to nikdy nemá jednoduché. Vždycky se najde hrstka zakomplexovaných jedinců, kteří mu budou házet sushi pod nohy, a to i přesto, že částečně kope za stejný tým (který kope do Romů apod.). Přeci nemůže nést standartu „nějakej žlutej."  

3. Antirasismus

goodn milicjaposzukuje.com Okamura si vymyslel parádní krytí – jakožto ratlík nemůže přece být logicky rasista, a tudíž může být otevřeně rasista, aniž by to někoho pobouřilo. Bohužel byl Tomio ve svém tažení na bíložlutém koni asi přesvědčivější, než když komentoval finanční problémy Václava Fischera, a nabral tak početný fanklub xenofobů, kteří nemají v lásce zvláště Romy, Ukrajince a Muslimy. Budiž přizpůsobivo, pravil poslední samuraj, zvedl pravici a nasral většinu lidí, kteří nejsou úplní burani.  

4. Kult osobnosti

cult www.streetartbyla.com Lenin, Stalin, Hitler, Kennedy, Gándhí, Kim Čong-il a Tomio Okamura. Nedávno upustil ambiciózní projekt Úsvit přímé demokracie od přízviska Tomio Okamury (nebo Tomia Okamury???). Před volbami však v této straně, čítající členů - slovy Míry Bosáka - „jako prstů na rukou zasloužilého dřevorubce", nikdo nikoho krom velkého Téčka neznal. I tak strana pronikla až do sněmovny, zatvrzele navrhuje imbecilní či imbecilně vypracované zákony, které v rytmu thajské masáže sesmolil Nejvyšší, a komplikuje tak práci všem ostatním pracovitým a svědomitým poslancům. Uběhly již měsíce od jmenování nové vlády a krom z kandidátky vyřazené Kláry Samkové (jejíž jediné osobní „spojení" s Romy je to, že její první manžel byl v minulosti Rom, avšak současný druhý je český sportovní novinář, který není Rom) zná veřejnost stále pouze Tomia - a to jak díky jeho všudybylství, tak díky skvělým japonským produktům, které do naší vlasti přiváží.  

5. Švýcarsko

swiss www.map-library.com Tomiova mantra o přímé demokracii, nekonečně odkazujíc k zemi helvétského kříže, donutila i Jiřího Kajínka k návratu do izolace na Mírově. Všudypřítomná agitka za nepromyšlené okopírování politického systému země, která za poslední X let nevyprodukovala nic lepšího než Rogera Federera, jednoduše musela začít lézt krkem již někdy před rokem. Nyní se zasekla až v prostatě či mezi vaječníky. Exemplárně homogenní země s pouhými čtyřmi oficiálními jazyky, která se proslavila svou politikou „já nic, já neutrál" a po válce se napakovala z bankovních úspor mrtvých židů a nácků, je ideálním modelem pro Tomiostán. Je však možné, že už to kdysi napadlo Benita Mussoliniho.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články