Tomio Okamura to dokázal! Islám byl zrušen. Muslimové místo modlení sbírají známky – G.cz
Vyhledávání

Tomio Okamura to dokázal! Islám byl zrušen. Muslimové místo modlení sbírají známky

Chvalme Tomia Tomio spasitel Davy muslimů opouští islám Emír v pondělí islám zrušil + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Husarský kousek se povedl předsedovi SPD Tomiu Okamurovi. Neupsěl sice u Nejvyššího soudu s odvoláním kvůli přezdívce Pitomio, dokázal ale něco zásadnějšího. Po měsících a letech boje proti islámu tohoto nenáviděného nepřítele konečně porazil. Vrchní islámský emír Abdul Mustafa Irik v pondělí ráno náboženství oficiálně zrušil.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.5.2018, 12:08

Vlastenci a křesťané po celém světě oslavují. Lidé v ulicích se radují.

„To se prostě nedalo. To nebylo dne, kdy by nám Tomio Okamura neříkal NE. Každé ráno nám močil na mešity a všemožně se nás snažil zastavit. Muslimům rozdával letáčky, kde bylo napsáno: „Zabijte se.“ Stalkoval naše duchovní, posílal jim nevhodné sms zprávy, házel nás do jednoho pytle s teroristy, organizoval demonstrace proti naší víře a rozjel masivní plakátovou kampaň. Bylo toho moc. Jsme jenom lidé a tohle opravdu nemáme za potřebí. Nakonec jsme se po poradě s vysokými hodnostáři naší církve dohodli, že takhle už to dál nejde. Jsme na pokraji sil. Proto jsem dnes ráno oficiálně zrušil islám. Vzdáváme to. Okamura vyhrál,“ vysvětlil na tiskové konferenci emír Abdul Mustafa Irik se slzami vyčerpání v očích, proč po letech bojů .

Muslimové na celém světě tak přišli ze dne na den o náboženství a museli si najít nové místo ve společnosti a nový životní smysl. Mnoho z nich se vrhlo na sbírání známek. Vzniklo i spoustu nových sokolníků.

„Byla to pro mě a mou rodinu velká rána. Takhle najednou přijít o své náboženství... Ale život jde dál. Musíme zapomenout. Každý z muslimů má jiný způsob. Já například teď hodně maluju obrázky velbloudů. To mě naplňuje. Tam směřuju svou vášeň,“ přiznal Ahmed Bin Kábdab, který se učí žít ve světě bez islámu.

Zatímco muslimové cítí rozpaky a většina z nich se z toho ještě nevzpamatovala, čeští vlastenci v čele s Tomiem Okamurou ale slaví.

„Dokázali jsme to. Já vám to říkal, že to dokážeme. Říkali mi populisto, nazývali mě šaškem, ale kdo se směje teď? Muslimové rozhodně ne,“ holedbal se Tomio Okamura na tiskové konferenci, kde bouchnul šampaňské a Míla Rozner zarecitoval vlasteneckou báseň o pejskovi, kterou sám napsal.

„Nesmíme však usnout na vavřínech. Zničení islámu je jen první vlaštovka. Před námi je ještě spousty práce,“ zvážněl Tomio Okamura a novináři si tak mohli pouze domýšlet, zda hodlá rozdrtit diktát EU a nebo připojit Českou republiku k Japonsku. Spíš ale obojí plus ještě něco navíc. Ať už to bude cokoliv, jisté je, že Tomio Okamura předvede ještě mnoho záslužných činů, o tom není pochyb.

Poznámka autora: Tento článek je smyšlený. Okamura zastaví leda hovno.

A tady zjistíte, že Tomio Okamura chce zakázat kebaby v blízkosti škol.

Podobné články

Doporučujeme

Další články