fb pixel Okamura chce zakázat kebaby v okolí škol, dětem prý hrozí kebabizace – G.cz
Vyhledávání

Okamura chce zakázat kebaby v okolí škol, dětem prý hrozí kebabizace

Tomio Okamura v mládí pracoval v kebabu. Takto by vypadala kebabizace, kdyby si ji vzal na starost Agrofert Kebabová svatba + DALŠÍCH -1 FOTEK

Dle nejnovějšího vyjádření předsedy SPD Tomia Okamura chce strana v rámci veřejného zájmu zakázat prodej kebabů a dalšího orientálního fast foodu v okolí základních i středních škol, a to v okruhu až 300 metrů od adresy školy. Dětem totiž hrozí kebabizace, což znamená, že si díky kebabům získají pozitivní návyk k zákeřným islamistům, kteří chtějí znásilnit naše ženy a vzít slušným Čechům sociální dávky.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 22.1.2018, 08:41

68 % fanoušků Ortelu jde po koncertě na kebab

Vzhledem k tomu, že se zjistilo, že 68 % kapely Ortel si zajde po koncertu jejich kapely na kebab, se Strana přímé demokracie Tomia Okamury rozhodla, že se pokusí omezit tuto oblíbenou pochoutku především mezi mladými. „Děsíme se toho, že se naši přívrženci skrz kebab dostanou k islámu a budou mít o něm jiné mínění, než které prezentujeme skrz videa pana Okamury. Strašení lidí imaginárním zlem v podobě zákeřných islamistů nám vyhrálo volby a toho jsme si vědomi. Malé děti musí mít z kebabu strach stejně jako z čerta nebo kdysi z polednice,“ konstatuje jeden z řadových členů SPD.

V návrhu SPD je tedy zakázat provozovat prodejnu kebabu, falafelu a dalších orientálních pochutin v blízkosti základních a středních škol, a to v okruhu až 300 metrů. Vřelý vztah ke kebabu může totiž u mladých lidí vyvolat pozitivní vztah k imigrantům, kteří se na přípravu kebabu specializují a oblbují tím naše nevědomé občany. Každý ví, že z každého prodaného kebabu jde jedna koruna na stavbu mešit v Evropě.

Okamura opovrhuje islámem, ale sám pracoval v kebabu

V plánu je rovněž zakázat turecký čaj, turecký med a dokonce i oblíbenou českou pohádku Tři veteráni, kde jsou hlavní postavy převlečeni za muslimské šarlatány v turbanech, kteří oblbují krále a princeznu. Kebab však patří v posledních letech mezi nejoblíbenější a zároveň i nejnebezpečnější pilíře, které propaguje islám v ČR.

Na druhou stranu je však nutné podotknout, že Tomio tu již několik let provádí japonizaci v podobě prodeje japonských potravin svým příznivcům, s čímž mnozí odpůrci také nesouhlasí. Před nedávem navíc vyšla na světlo fotografie, která ukazuje, že Tomio v mládí pracoval v prodejně kebabu, což se samozřejmě mezi lidmi dlouhodobě tají.

A zde chceme přímou demokracii, protože díky občanskému referendu vyhostíme Okamuru z ČR.

Podobné články

Doporučujeme

Další články