fb pixel Svalnatí migranti nemají svaly vytvořené ve Photoshopu, na rozdíl od Tomia Okamury – G.cz
Vyhledávání

Svalnatí migranti nemají svaly vytvořené ve Photoshopu, na rozdíl od Tomia Okamury

Tomio a jeho falešné svaly. Nelze nemilovat!
Zdroj: Facebook

Předseda SPD a čerstvý poslanec Tomio Okamura se na svém Facebooku často chlubí tím, jak pravidelně cvičí a posouvá limity. Své fotky z posilovny uveřejnil dokonce i v předvolebních novinách SPD, v nichž rovněž vypráví, jak po bolestném rozchodu s přítelkyní Monikou začal chodit do posilovny. Sociální sítě však na něj prozradily, že jeho svaly jsou ‚nafouknuty‘ za pomocí grafického programu Photoshop. Bude Tomio i bez svého svalstva schopný ochránit Českou republiku před imigranty?

Dirk Diggler
Dirk Diggler 14.11.2017, 11:08

Tomio Okamura se učí s Photoshopem

Roky tvrdého tréninku s českým kulturistou a youtuberem Filipem Grznárem se předsedovi SPD Tomio Okamurovi nevyplatily takovým způsobem, jak by si sám asi představoval. Proto musela zasáhnout šikovná ruka grafického designéra, která mocnému Tomiovi ‚přifoukla‘ bicepsy, ramena a oblast zad. Když se lépe zahledíte na fotografii, zjistíte, že si s úpravami nikdo moc hlavu nelámal, jelikož se spolu s Tomiovými svaly ohýbá i prostor kolem něj. Grafik byl zřejmě začátečník.

Ve svém předvolebním časopise s názvem Na vlastní oči, který vyšel v září 2017, se Tomio na stránce propagoval jakožto svobodný muž po těžkém rozchodu s přítelkyní Monikou. K těmto větám bylo připojeno hned několik fotografií, kde bez trička zvedá v posilovně těžké železo spolu se světským zpěvákem Jarkem Šimkem.

Nicméně voliči SPD jsou spokojeni a Tomio je v očích svých příznivců opět za nadčlověka, který se dokázal z pomočených tepláčků vypracovat až do role politického vůdce s vypracovaným svalstvem. Umíte si představit, kdyby třeba strana TOP 09 vystříhla Kalouskovi hlavu a nasadila ji na tělo Arnolda Schwarzeneggera? Ihned by byl obviněn, že ty svaly ukradl. Takový je život.

A zde je básnické střevo Miloslava Roznera.

Podobné články

Doporučujeme

Další články