Básnické střevo Míly Roznera: Aspirující ministr kultury odhalil skrytý talent

Švejk se může jít klidně klouzat, Miloslav Rozner z SPD je novým komickým hrdinou českého národa. Kromě dvacetiletých zkušeností z kulturní oblasti má doufejme budoucí ministr bravurní vyjadřovací schopnosti a nově se ukazuje, že má dokonce umělecký talent. Na twitterovém účtu s jeho jménem se totiž objevila moc krásná básnička.

Cenu pro Roznera!

Kdyby měl Miloslav Rozner, nejnovější národní hrdina, mistr jazyka a snad budoucí ministr kultury, twitterový účet, co by na něj asi dával? To se se snaží ukázat neznámý blahodárce, který po volbách zřídil profil s Roznerovým jménem. Jeho součástí jsou tweety přesně ve stylu poslancova vybroušeného vyjadřování. Není to ale málo? Ano, je! A tak se mezi krátkými příspěvky objevil mistrovský umělecký počin.

"Dvacet let dělám v kultuře, dneska to velmi upadá, akcí mám, až je to k nevíře, migrace, Argema, zábava. Neznám úplně odpověď, ministra kultury - daj mi ho? Znám svoje vzory nazpaměť, Putin - Zeman - Tomio." Tak zní rýmovačka, kterou falešný Miloslav Rozner oblažil své followery.

Dle nás velmi povedený básnický kus byl z neznámých důvodů z Twitteru k dnešnímu dni vymazán, bohužel. V obrázkové formě nicméně dál putuje po Facebooku, a to je dobře. Podobné skvosty si prostě musíme hýčkat!

Chcete mluvit jako Míla? Pak vyzkoušejte Rozneromat!


Komentáře