fb pixel Stačí řádně krmit, natáhnout a funguje aneb praktický manuál k použití Tomia Okamury – G.cz
Vyhledávání

Stačí řádně krmit, natáhnout a funguje aneb praktický manuál k použití Tomia Okamury

a přitom je to tak jednoduché Součástí balíčku je i Míla Rozner V krabici žádný imigrant není. To ale Okamurovi nevadí. Okamuru můžete krmit i diktátem EU + DALŠÍ 1 FOTKA

Tomio Okamura se u nás vyskytuje již delší dobu, ale jak se zdá, stále je u nás spousta lidí, kteří jej neumí používat. Přitom to není nic složitého.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.4.2018, 13:05

Existuje dokonce i oficiální manuál, který je dodáván spolu s Okamurou a na který se nyní společně podíváme:

- Dobrý den. Děkujeme, že jste si vybrali náš výrobek Tomio Okamura a věříme, že s ním budete spokojeni. Tomio Okamura je dodáván ve třech verzích.

Verze Light obsahuje samotného Okamuru, slušivý obleček a zkorumpovaná média. Tomio Okamura má vzadu na zádech malý klíček, který když natáhnete, tak bude Okamura pořád dokola vykřikovat: „Přímá demokracie.“ Je takovou zvláštnůstkou, že bude vykřikovat „Přímá demokracie,“ i když se ten klíček na jeho zádech dotočí.

Jako doplněk získáte k Okamurovi malého Mílu Roznera, který bude vrnět, když ho podrbete na bříšku.

Verze Classic je rozšířenou verzí Okamury Light. Vedle zkorumpovaných médií je dodáván rovněž se samurajským mečem, japonskou vlajkou, do které ho můžete obléknout, a miskou sushi. Za příplatek lze dodat i zdařilou imitaci řitě Miloše Zemana, kam si Okamura Classic na noc zaleze a bude spokojeně spinkat.

Jako doplněk k Omarurovi Classic získáte malého Mílu Roznera, který v jedné větě dokáže použít až šestnáct částic a dvacet spojek a předložek.

Nakonec nesmíme zapomínat na verzi Deluxe. Tomio Okamura Deluxe popírá holocaust a je dodávána spolu s malými plastovými svastikami.

Jako doplněk k Tomio Okamurovi Deluxe získáte malého Mílu Roznera, který hajluje.

Ať už jste si vybrali jakoukoliv z nabízených verzí, je důležité, abyste svého Tomia Okamuru řádně krmili. Tomio Okamura se živí imigranty. Imigranty dodáváme spolu s Tomiem Okamurou v krabici. Že tam žádní imigranti nebyli? No právě. Oni tam být nemusí. Stačí si je vymyslet.

Pokud bude váš Tomio Okamura trpět na průjmy, je potřeba změnit stravu. Doporučujeme ho krmit diktátem EU. Úplně nejlepší bude ale kombinovat diktát EU s imigranty a přímou demokracií. To bude Tomio Okamura úplně nejspokojenější.

Tomia Okamuru nelze reklamovat. Jak si ho jednou pořídíte, už se ho nezbavíte.

Uchovávejte ho v pokojové teplotě a nekrmte ho po půlnoci. Nesmí se namočit.

Tomio Okamura – made in Japan.

A tady máte 10 důvodů, proč raději nechodit s voličkou SPD.

Podobné články

Doporučujeme

Další články