fb pixel 10 důvodů, proč raději nechodit s voličkou SPD – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč raději nechodit s voličkou SPD

Tohle by byla vaše letní dovolená. Odznáčky, všude samé odznáčky Zapovězené jídlo Pouze Aréna Jaromíra Soukupa jí přivodí orgasmus. + DALŠÍ 1 FOTKA

Dostali jste zálusk na ucházející ženu, která vám dává najevo, že sympatie jsou vzájemné? Všimli jste si, že má na kabátu připnutý odznáček SPD? Je čas zařadit zpátečku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.3.2018, 16:30

Samozřejmě, že voličky SPD mají své klady, ale i zápory. My vám nyní nastíníme, proč nechodit s ženou, která volí SPD.

1. Můžete se snažit sebevíc, být pozorný a v posteli nepřekonatelný, ale Tomio Okamura u ní bude vždy na prvním místě.

2. Chtěli byste v létě na dovolenou k moři? Tak to máte smůlu. V létě půjdete do lesů s partnerkou střežit hranice před imigranty, protože je to tak správné.

3. Všude po zemi se u ní doma válejí odznáčky SPD. Jít v noci na záchod je o zdraví, neboť cestou šlápnete minimálně na pět z nich.

4. K Vánocům, narozeninám, výročí nebo ke svátku od ní dostanete vždy a jenom výrobek z e-shopu SPD, který vlastně neexistuje. Takže se můžete těšit na šály SPD, odznáčky SPD, sushi anebo trenýrky s obrázkem Tomia Okamury.

5. Pokud si nedáte pozor a v nestřeženém okamžiku sníte omylem kebab, tak vám ve spánku bude dělat něčím rezavým zlé věci.

6. Nebude na vás mít nikdy čas, protože si bude neustále v diskuzi na Novinkách psát se zapnutým capslockem, že SPD je jediná volitelná strana.

7. Kamarádi se vám budou smát.

8. Cizí lidi se vám budou smát.

9. Věděli jste, že Tomio Okamura má právo první noci? Pokud se s dotyčnou oženíte, přijde o svatební noci Tomek a novomanželku vám projede jako první a donutí vás se na to dívat.

10. Orgasmu dosáhne jenom při čtení Parlamentních listů a sledování Arény Jaromíra Soukupa.

A tady se dozvíte, že SPD napadl invazivní islámský e-shop.

Podobné články

Doporučujeme

Další články