SPD neumí Facebook: Tomiovci se jako Lidovci spálili s anketou o přijímání syrských sirotků, teď jsou všem pro smích – G.cz
Vyhledávání

SPD neumí Facebook: Tomiovci se jako Lidovci spálili s anketou o přijímání syrských sirotků, teď jsou všem pro smích

Lidé pálí odznáčky SPD + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Stále čekáme na den, kdy se kolem SPD nestane žádná kauza ani aféra, díky které je celé hnutí pro smích. Tentokrát se členové Svobody a přímé demokracie Tomia Okamury pokusili na sociálních sítích vytvořit anketu s otázkou, jestli by Česká republika měla přijmout arabské sirotky. Po pár hodinách hlasování se ukázalo, že 72 % hlasujících by sirotky přijalo. Administrátor facebookové stránky SPD proto hlasující začal "strašit" tím, že získá jejich IP adresy, což je samozřejmě totální nesmysl.

Martin Miko
Martin Miko 21.2.2019, 15:08

SPD neumí Facebook

Přílišná aktivita u členů SPD je očividně na škodu. Nejdříve se snažil být aktivní poslanec Lubomír Volný, který zval poslance "ven" přímo ve Sněmovně, za což se dočkal zrušení krajské buňky v Moravskoslezském kraji. Tomio Okamura ho zároveň vyzval na souboj o post předsedy SPD Tomia Okamury, což by v případě vítězství Volného dopadlo velmi vtipně.

Nyní se SPD potýkala s dalším bizarním problémem.Na facebookové stránce Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura – SPD byla vytvořena anketa s dosti kontroverzním dotazem. "Měla by Česká republika přijmout syrské, afghánské či pákistánské sirotky, jak prosazuje europoslankyně za KDU-ČSL Michaela Šojdrová?“ tázalo se hnutí. Po několika hodinách se ukázalo, že 72 % respondentů si myslí, že by je Česká republika přijmout měla, což se SPD pravděpodobně nelíbilo. Proto strana vydala na svém FB prohlášení, že hnutí má IP adresy všech, kteří hlasovali pro přijetí syrotků, a že je předají europoslankyni Šojdrové. Následně administrátor stránky SPD dodal, že až Šojdrová bude mít u sebe sirotky, tak se všem ozve. Vše završovala hláška: "Čím víc lidí hlasuje pro přijetí sirotků, tím víc IP adres se mi podaří zjistit.“

Veškeré průpovídky o IP adresách jsou samozřejmě absolutní nesmysl. Administrátor FB nemůže skrz sociální síť získat IP adresu cizího uživatele. Je vidět, že se o facebookovou stránku stará nějaký "expert". Ten se nejspíš brzy po zveřejnění výsledků dozvěděl, že na internet píše nesmysly, a proto se rozhodl anketu smazat. Po pár hodinách se na Facebooku SPD objevil další příspěvek, ve kterém admin tvrdí, že jde o nadsázku. Anketu navíc smazali prý z důvodu, aby strana dále nerozdělovala společnst a nesnižovala "evropské hodnoty".

Dle našeho úsudku by měla být smazána spíše celá strana, aby nadále nerozdělovala společnost.

A zde si můžete přečíst, kdo všechno může za epidemii spalniček v Česku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu