fb pixel SPD má teroristu, Piráti zas polykačku chlorových tablet. Politické strany za své členy neručí – G.cz
Vyhledávání

SPD má teroristu, Piráti zas polykačku chlorových tablet. Politické strany za své členy neručí

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Okolo velkých politických stran se budou vždycky sdružovat členové nebo příznivci, kteří se něčím vymykají normálu. Za vše mluví například první český terorista Jaromír Balda, který byl a je velkým fanouškem SPD. Nově se k němu přidala i členka Pirátů, jež plánovala léčit roční dítě bazénovou dezinfekcí, což si pravděpodobně přečetla na nějakém konspiračním webu. Strany za všechny své stoupence a členy sice neručí, měly by se však k těmto situacím postavit čelem.

Martin Miko
Martin Miko 22.1.2019, 10:55

Alternativní popíjení dezinfekce do bazénů

Podle severu DeníkN.cz se členka republikového výboru Pirátů Daniela Bílá na sociálních sítích prezentuje jako žena, která věří bizarní alternativní léčbě, jež může člověku spíše uškodit, než pomoci. Z nepochopitelných důvodů se Bílá rozhodla, že bude roční dítě své kamarádky léčit granulemi na čištění bazénů. Bohužel se nejen v naší republice objevují lidé, kteří konspirační teorii věří i po letech, kdy mnoho lékařů a institucí varovalo před tímto alternativním "léčením", které vám může poleptat zažívací trakt a vést až k selhání ledvin. Alternativní lidé však i tak dokážou tvrdit, že zásaditá chemie do bazénu vás dokáže zbavit překyselení organismu.

Lidé v zoufalých situacích dělají zoufalé věci. Bohužel. I tak nám ale zůstává rozum stát nad tím, že se Pirátka Bílá zajímala o tento nebezpečný druh "léčby“ pro syna své kamarádky, který v půl roce dostal mrtvici a ochrnul na levou půlku těla. Když si do Google zadáte CDS (Chlorine dioxid solution) nebo MMS (Mineral miracle supplement), vyleze vám spousta rozporuplných článků, které haní i chválí tuto "metodu" léčby. Každý doktor vás však před nápadem se takto léčit bude razantně varovat, protože si svůj zdravotní stav můžete ještě více zhoršit. V naší společnosti jsou ale bohužel i tací, kteří věří a šíří řetězové maily se „zaručenými pravdami“ o Drahošovi, takže se nemůžeme divit, že doktorům nedůvěřují.

Je správné, že si tohoto bizarního úkazu někdo všiml, protože to upozorňuje na fakt, že politici jsou také jenom lidé, kteří chybují a věří hloupostem. Velké politické subjekty jako je SPD Tomia Okamury nebo Česká pirátská strana za tyto členy sice nemohou být zodpovědny, na druhou stranu by se k tomu měly postavit čelem. Je velkou chybou SPD, že svého příznivce, který kácel stromy pod rozjeté vlaky, zapírají. Na internetu se přitom objevilo několik fotografií, na kterých je český terorista Balda zachycen například i s lídrem strany Okamurou. Od Pirátů se toto samozřejmě neočekává, avšak nemile překvapila diskuze pod článkem o léčivých praktikách Daniely Bílé, kde se místo škodlivosti této alternativní "léčby" řešilo to, jestli napsal Deník N bulvární článek, nebo ne.

A zde si můžete přečíst o tom, proč jsou odmítačky očkování hrozbou pro lidstvo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články