Slováci slíbili, že se po zvolení Čaputové odstěhují zpátky: Tak co tady sakra ještě děláte?! – G.cz
Vyhledávání

Slováci slíbili, že se po zvolení Čaputové odstěhují zpátky: Tak co tady sakra ještě děláte?!

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Našim bratiam, kteří se právě nachází na území České republiky, kde mimochodem např. zdarma studují na vysokých školách, se nedá věřit už vůbec v ničem. Před volbami totiž valná většina Slováků žijících v Česku slibovala, že když bude Zuzana Čaputová zvolena prezidentkou, přestěhují se zpátky do své rodné dědiny, jenže skutek utek.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 3.4.2019, 13:57

Slováci, plňte sliby

Co tu ještě Slováci dělají, když se na sociálních sítích dušovali, že v případě, že bude příštím slovenským prezidentem Zuzana Čaputová, vrátí se do své rodné kotliny. Sami nevíme, ale my v Praze jsme se už těšili na to, až dají tito překážející slovensky mluvící lidé v zaměstnáních výpověď a uvolní parkovací místa slušným českým náplavám z celé republiky. Vždyť to přece slibovali.

Doporučujeme prolustrovat sociální sítě vašich slovenských kolegů nebo spolužáků a v případě, že narazíte na takovýto povzdych nebo slib, začněte jim chystat výpověď z práce a z bytu. Když budete aktivní, můžete jim rovnou zarezervovat jednosměrnou jízdenku na východ. Určitě to ocení, protože když mají Slováci nyní tak dobrou prezidentku, oni budou určitě minimálně stejně skvělí a vaše šlechetné činy zajisté pochopí.

Na Slováky očividně není spolehnutí, ani 4 dny po zvolení nové prezidentky totiž nedodrželi svůj deportační slib, ke kterému se mnoho z nich veřejně zavázalo. Dokonce se zde objevila i hrstka Čechů, která vzdychala nad tím, že by se nejraději přestěhovala na Slovensko, jenže tak trochu zapomněla na to, že kromě sympatické hlavy státu je zde mnoho špatných věcí. Na tento fakt jsme před nedávnem upozornili, jenže se bohužel nesetkal s takovým pochopením, jak jsme doufali.

Nicméně až v blízké době potkáte nějakého Slováka, nezapomeňte mu slušně připomenout, že jeho země je lepší než ta naše, tak proč už se dávno neodstěhoval. Samozřejmě, že vše myslíme s nadsázkou, takže to tu nyní Slovákům říkáme přímo, neboť neznají ironii a navíc nemají smysl pro humor. Nicméně tyto předvolební povzdychy ze strany Čechů i Slováků nás už nebaví, a jestliže si myslíte, že je to jinde lepší, nic a nikdo vás tu nedrží.

A zde je 10 skvělých fórů z Teorie velkého třesku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu