fb pixel "Nejsem šílený, matka mě nechala otestovat": 10 skvělých fórů z Teorie velkého třesku, když to ještě nebyla nuda – G.cz
Vyhledávání

"Nejsem šílený, matka mě nechala otestovat": 10 skvělých fórů z Teorie velkého třesku, když to ještě nebyla nuda

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Teorie velkého třesku běží na českých obrazovkách stejně dlouho, jako u nás funguje Prima Cool; už dlouhých 10 let oficiálně a s dabingem sledujeme příběhy Leonarda, Sheldona, Raje a Howarda, čtyř vědátorů, kteří jsou spíš jak z jiné planety. Poslední dobou je to už ale celkem nuda, a tak jsme zavzpomínali na lepší časy...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.4.2019, 10:21

Holky všechno zkazí

Prima COOL slaví kulatiny! Už 10 let tenhle televizní kanál běží na českých obrazovkách a mimo jiné do širokého povědomí přinesl i seriál Teorie velkého třesku. Sitcom o čtyřech stereotypních vědcích a jejich krásné sousedce je už vlastně kultovní, ale posledních několik sériích to už není, co bývalo. Proč?

Ono totiž od té doby, co Raj, Sheldon, Leonard a Howard nejsou největší zoufalci široko daleko, všichni mají přítelkyně a manželky, už to prostě není taková sranda. Teorie velkého třesku je jedním z důkazů, že jsou věci, do kterých by se holky prostě plést neměly. Každopádně jsme trochu zalovili v paměti a zavzpomínali na naše oblíbené hlášky z prvních sérií. Abychom byli fér, přiznali jsme pár dobrých fórků i Sheldonově Amy, kterou jedinou bereme na milost!

Máte radši jiné fóry z TBBT? Napište nám do komentářů! Máte pocit, že jsme mimo a novější série vás baví daleko víc? Pak nám do komentářů nepište, o tomhle se prostě hádat nebudeme.

A tady 15 brilantních hlášek z Muže z Acapulca.

Podobné články

Doporučujeme

Další články