fb pixel Slaňování z Nuseláku na invalidním vozíku a fíkusy: 10+1 citát o Jiřím Drahošovi, který dnes slaví 70. narozeniny – G.cz
Vyhledávání

Slaňování z Nuseláku na invalidním vozíku a fíkusy: 10+1 citát o Jiřím Drahošovi, který dnes slaví 70. narozeniny

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Senátor Jiří Drahoš slaví své 70. narozeniny. Jeho kandidatura na prezidenta sice nebyla úspěšná, ale aspoň vyprodukovala množství hlášek, které jsme pro vás pracně shromáždili. Deset citátů o profesoru Drahošovi a jeden jeho vlastní si prohlédněte v naší galerii.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 19.2.2019, 14:37

Kdo bude příštím prezidentem?

Podle sázkařů u Fortuny mají zatím největší šance 8:1 shodně senátor Pavel Fisher a poslanec ODS Václav Klaus ml. - ani jeden z nich kandidaturu zatím neoznámil, ale ani nevyloučil. Následuje je vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová a další neúspěšný kandidát z předchozí volby Marek Hilšer; oba v kurzu 15:1. Samozřejmě, na seznamu se vyskytuje i řada kuriózních jmen - například praotec všech okamurovců Miroslav Sládek (kurz 1000:1), věčný kandidát Petr Hannig (1250:1), či národem milovaný Karel Gott (1000:1). Uvidíme, do voleb zbývají dlouhé čtyři roky a kdo ví, co se do té doby stane. Samotný Drahoš má momentálně slušných 25:1. Tak třeba se mu to podaří příště!

A tady si přečtěte, že zemřel legendární módní návrhář Karl Lagerfeld.

Podobné články

Doporučujeme

Další články