Seznam zkorumpovaných médií a institucí, které se snaží destabilizovat společnost

Obrázek uživatele Dominik Landsman
12.4.2018, 12:04

V dnešním světě se pravda dá najít celkem těžko. Jsme přehlceni informacemi a vyfiltrovat jen ty pravdivé, to je poměrně těžké.

O to složitější to je, když jsme obklopeni řadou zkorumpovaných médií a institucí, které nás každodenně masírují svými lžemi a zatajováním pravdy.

Z toho důvodu jsme vytvořili takový stručný přehled všech zkorumpovaných médií a institucí, které šíří lži a polopravdy a které slouží elitám.

1. Česká televize – ta je zkorumpovaná úplně nejvíc. Tendenční zpravodajství, které hází špínu na našeho prezidenta, to je tak akorát pro ostudu. Nejzkorumpovanějším pořadem je bezpochyby Kalendárium, přičemž Večerníček mu šlape na paty.

2. Kalousek – rovněž velmi zkorumpované médium.

3. Facebook – další zkorumpované médium a instituce. Pokud nějaký investigativní občan napíše, že muslimové patří do plynu, může mu být zablokován profil. Kde je svoboda slova?

4. Bakalova média – Bakala dohlíží na svá média a odsouhlasuje jejich obsah. Žádný sloupek, žádný inzerát, prostě nic nespatří světlo světa, aniž by to Bakala schválil.

5. Mateřídouška – Toto médium patří do zástupu zkorumpovaných médií pro děti. Plán je takový, že se člověkem musí být manipulováno již od útlého věku. Občané hlásí, že v jednom z výtisků z minulého roku byl návod, jak si z kaštánků a párátek vyrobit mešitu.

6. Kalousek – Už tu sice byl zmiňován, ale je potřeba na něho znovu upozornit, aby to nezapadlo.

7. DVTV – Málo se ví, že dramaturgem DVTV je sám Soros.

8. TV NOE – Nenápadný televizní kanál, který však manipuluje s divákem pomocí víry. Jasně, že zatím je to hlavně o křesťanství, ale šušká se, že postupně bude do vysílání zařazeno více islámu. Islamizace Evropy pomalu začíná.

9. Jakékoliv médium či instituce, kterou Tomio Okamura označí za zmanipulované či dokonce podplacené. Sledujte Tomia Okamuru, abyste se vždy dověděli, komu se dá věřit a komu ne. Tomek to ví. Tomek vám to řekne.

A tady se můžete podívat, že rada pro rozhlasové a televizní vysílání prověřuje reportáže pořadu Reportér ČT.


Komentáře