Sázkové kanceláře hovoří jednohlasně: pouze Drahoš má šanci porazit Zemana!

Obrázek uživatele Martin Miko
10.1.2018, 09:01

Kurzy sázkových kanceláří nejvíce věří Jiřímu Drahošovi, jakožto jedinému kandidátovi na českého prezidenta, který má největší šanci porazit současného prezidenta Miloše Zemana. Dle aktuálních kurzů mají ostatní uchazeči o prezidentské křeslo výrazně nižší šance než zmiňovaný Drahoš. Na něj dokonce jeden ze sázkařů vsadil neuvěřitelných půl milionu korun.

Zvládne Drahoš porazit Zemana? V druhém kole prý ano!

Zvládne Jiří Drahoš tak těžký úkol, jakým je porazit Miloše Zemana? Má šanci ho nahradit na Pražském hradě a přepsat dějiny? Jakkoliv se zdá být současný prezident neporazitelným kandidátem, tak v sázkových kancelářích vidí situaci jinak. Většina z nich totiž věří ve vítězství bývalého předsedy Akademie věd, kterému dávají nejnižší kurzy ze všech kandidátů.

Například sázková kancelář Maxi-Tip nabízí na vítězství Miloše Zemana kurz 1,75, na Drahoše to je 3,31. Pro srovnání, ve Fortuně a Tipsportu má Zeman 1,5 a Drahoš 3,3 respektive 3,2. V Sazce můžete na Zemanovu výhru vsadit s kurzem 1,25 a Drahošovu 3,2. Za naprostého outsidera prezidentských voleb lze nejen z pohledu sázek označit Petra Hanniga, na jehož výhru vypsal Maxi-Tip kurz 2 000 a Fortuna s Tipsportem shodně 1 250.

Sázkař vsadil půl milionu na Jiřího Drahoše

Třetí nejsilnější kandidát dle kurzových sázek se stal Michal Horáček, který je však hodně daleko za prvními dvěma adepty na post prezidenta. Ten má u Maxi-Tipu kurz 13,50. Následuje Mirek Topolánek s kurzem 20,50. Rovněž máte možnost vsadit si na prohru a odchod z Hradu Miloše Zemana, a to vše s kurzem 2,30.

Zatímco někteří z nás sází na příštího prezidenta pouhé stokoruny, jsou mezi námi i tací jedinci, kteří se nebojí riskovat v řádech statisíců. Půl milionu korun vsadil jeden ze sázkařů na vítězství Jiřího Drahoše. V případě výhry by mohl vyhrát 1,4 milionu korun. Už v červenci 2017 vsadil jistý sázkař 25 tisíc korun na výhru Mirka Topolánka, a to s kurzem 225:1. Topolánek oznámil vstup do boje o prezidentské křeslo až v listopadu.

Kdo myslíte, že vyhraje ve víkendových volbách? Nevíte? Tak zkuste vyplnit jednu z volebních kalkulaček, které jsou na českém internetu k dispozici.


Komentáře