fb pixel SATIRA: Na Filipínách byl objeven nový druh člověka, čeští vědci pro změnu identifikovali Homo espedus – G.cz
Vyhledávání

SATIRA: Na Filipínách byl objeven nový druh člověka, čeští vědci pro změnu identifikovali Homo espedus

Členové SPD + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vědci na Filipínách nalezli nový druh dávného člověka, který tu s námi žil před 50 tisíci lety, což je přelomový objev, který by mohl změnit pohled na původ lidstva. Čeští vědci samozřejmě nezaháleli a učinili rovněž zásadní objev v podobě nového druhu Homo espedus, který se na našem území vyskytuje dodnes a pravidelně se sdružuje do tlup v hospodách čtvrté cenové kategorie.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 11.4.2019, 16:04

My máme Homo espedus!

Zatímco na Filipínách se vědci radují ze zásadního objevu v podobě nálezu kosterních ostatků nového druhu člověka, který se vyznačoval tím, že měl 120 centimetrů a mnoho výrazných opičích rysů, my se rovněž radujeme ze zásadního objevu na našem území. Vědci z Vysoké školy života v Chomutově, kteří získali evropský grant na zkoumání výskytu třetího druhu na našem území, došli k závěru, že v posledních letech dochází v evoluci Čechů ke slepé uličce. Výsledkem je takzvaný Homo espedus.

Homo espedus tvoří zhruba 10 % obyvatel naší republiky a vyznačuje se masivním zploštělým čelem, mohutnými čelistmi, nízkou kapacitou lebky a opičí chůzí. Při projevech na sociálních sítích ho poznáte podle následujících znaků: Na své facebookové profilovce se chlubí logem SPD a do kolonky vzdělání vyplňuje zásadně školu života. V rámci diskuzí se snaží prosazovat vlastenecké zájmy v režimu klávesy CAPS LOCK. Jeho tlusté a neohrabané prsty bohužel zapříčiňují to, že dělá časté překlepy a vytváří nelogickou větnou stavbu.

Dalším typickým znakem Homo espedus je to, že za svým vlastním neúspěchem vidí vždy někoho cizího, takže když takového jedince vykopnou z práce kvůli zmizelé tržbě, viní z toho Evropskou unii. Když nedostane sociální dávky, mohou za to Romové, a když ho opustí žena, nemůže za to nikdo jiný než islámští teroristé.

Tento vývojový druh člověka má samozřejmě svého Boha. Není jím nikdo jiný než muž, který se jim vůbec nepodobá, protože se jedná o bohatého podnikatele polojaponského původu. Proč k němu tito lidé vzhlížejí, nikdo neví, ale pravděpodobně je to proto, že říká všechny ty nesmysly, které chce každý Homo espedus slyšet. Může to být sebevětší hloupost, ale to nevadí.

Tito lidé se někdy sami rádi nazývají jako „slušní lidé“, ačkoliv moc slušní nejsou, protože někteří z nich mají ve svém volnu chuť kácet stromy pod vlaky a simulovat tak teroristické útoky, ze kterých by obvinili imigranty. Toto je dokonce slepá větev této slepé větve, která se odborně nazývá Homo espedus kreténus a vyskytuje se velmi vzácně. Opět se jedná o slabomyslné jedince, kteří si některé špatné věci tak moc přejí, že je raději udělají sami i za cenu vězení.

Poznávací znaky Homo espedus jsou jednoduché. Na první pohled ho poznáte podle igelitky/tašky Kaufland, účesu ve stylu mullet, odporu k muslimům a Ortelu ve sluchátkách. Většinou se jedná o zakomplexované jedince, kteří jsou nespokojeni sami se sebou, ale hledají chyby v ostatních. Ti nejhloupější a nejnesoudnější z nich se navíc ženou do politiky. Takže pozor, až někoho takového potkáte tváří v tvář. Doporučujeme rychlý úprk.

A zde je 7 smrtelných hříchů kardinála Duky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články