fb pixel 8 důvodů, proč mít vždycky po boku svého obézního kámoše – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč mít vždycky po boku svého obézního kámoše

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Svět je plný skvělého jídla, takže se vlastně ani nemůžete divit, že po něm chodí tolik fajn tlouštíků se smyslem pro humor, kteří jsou neustále při chuti. Takové lidi se vyplatí mít za přátele, protože dokážou spoustu věcí, o nichž se pohublým nulám může jen zdát. Svět přeci vždycky patřil těm dobře živeným.

Martin Miko
Martin Miko 16.10.2018, 16:40

1. Dojí za vás jídlo a zamezí plýtvání potravin

Kdyby měl každý člověk svého obézního parťáka po boku, zamezilo by se plýtvání potravin. V případě, že byste v restauraci nedokázali dojíst večeři, váš špekoun by jídlo bez problémů dojedl. Totéž by platilo o jídle, které se vám nahromadilo přes svátky v ledničce a vy ho nedokážete zkonzumovat. Pozvěte si prostě tu správnou návštěvu a je to.

2. Půjčí vám těhotenské oblečení

Jste-li těhulka, maminka nebo čekalka, zcela jistě oceníte šatník tlustých lidí. S přibývajícími kily a rostoucím pupkem vám totiž přestane padnout vaše oblečení. Než utrácet za drahé těhotenské šaty, to je lepší půjčit si oblečení od tlusté kámošky.

3. Odtáhne vás domů z party

Jste-li hubený jako párátko, k opití vám stačí pár velkých piv, zatímco váš obézní kámoš dokáže vypít 15 piv a stejně by z fleku dokázal uvádět večerní zprávy na Nově stejně obratně jako Ray Koranteng. Přeženete-li to s alkoholem, stačí jen požádat, aby vás váš kámoš odtáhnul domů.

4. Lepší než polštář a deka dohromady

Jedete-li s tlustou kámoškou nebo kámošem na dlouhou cestu vlakem, máte jistotu, že vás zahřeje, a když se o něj opřete, budete se cítit jako v pelíšku nebo na vodní posteli. Je to velká šance pro obézní chlapce, protože holky nechtějí kostnatý hochy.

5. Záchytný bod v davu lidí

Tlustý člověk v reflexní vestě funguje v davu lidí jako bójka nebo maják, což se dá skvěle využít, když vyrazíte v partě na hudební festival nebo na výlet do velkoměsta.

6. Když vám jde o život, tak vás nechytnou

Tlustí lidé vás mohou zachránit, když vás napadne medvěd nebo parta nácků. Váš obézní kámoš totiž plní funkci Hodora, což znamená, že zastaví nepřítele, zatímco vy můžete zdrhat.

7. Má přehled o výhodných nabídkách ve fastfoodech

Disponuje všemi aplikacemi od McDonaldu přes KFC až po všechny další řetězce. Ví, kde co mají v akci a moc dobře zná velikost porcí v jednotlivých restauracích ve vašem městě. Je to gastrokrál a takových lidí byste se měli držet.

8. Můžete vyhrát olympiádu na dvojbobu

Kdo viděl film Kokosy na sněhu, ví, že existuje dvojbob a čtyřbob. Když máte jednoho kámoše, co váží jako 3 kámoši, je víc než jisté, že sjedete dolů po dráze rychleji než dvojka hubeňourů. Stačí jen chvíli máknout, roztlačit to na začátku, a pak už se budete jen naklánět. Získáte slávu a bohatství.

A zde lidé stále věří, že za jejich neúspěch může osud, a proto svěřují své životy kartářce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články