První televizní debatu ovládnul Zeman. Drahoš mu nebyl soupeřem – G.cz
Vyhledávání

První televizní debatu ovládnul Zeman. Drahoš mu nebyl soupeřem

Jiří Ovčáček ani jeho fikus se tentokrát duelu nezúčastnili Jiří Drahoš v prvním duelu příliš neoslnil Matador politických debat Tohle je kapustňák + DALŠÍ 1 FOTKA

První ze čtyř televizních debat, která probíhala v TV NOVA, Miloš Zeman jasně ovládnul. Drahoš jako by tam vůbec nebyl.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.1.2018, 13:45

Jelikož Miloš Zeman před prvním kolem do žádných debat nešel a kam to šlo, poslal svého pohůnka Ovčáčka s fíkusem, snaží se nyní konečně opřít do své kampaně, kterou nedělá a hlavně se snaží být vidět.

Prvním krokem za jeho cílem zemřít v úřadu prezidenta České republiky se stala televize Nova. Debatu moderoval ostřílený moderátor a publicista Rey Koranteng. Ten dostal od Mynáře předem okruhy, na co se pana prezidenta může ptát a mohlo se začít.

Investigativní publicista a ostřílený moderátor Rey Koranteng působil lehce rozpačitě. Miloš Zeman si s ním dělal takříkajíc, co chtěl. Asi se Rey ten den špatně vyspal anebo ho posadili zády ke čtečce, což samozřejmě rozhodí nejednoho investigativního publicistu a matadora moderování politických debat, jakým Koranteng bezesporu je.

Miloš Zeman měl v tu dobu každého přesně tam, kde ho chtěl mít. Tedy Reye krčícího se za stolečkem, jak se strojeným úsměvem diktuje předem dohodnuté dotazy, a Jiřího Drahoše mimo studio.

Političtí komentátoři se svorně shodují, že tuto debatu Zeman jasně vyhrál. Drahoš byl lehce znevýhodněn tím, že tam nebyl, nicméně na to se historie neptá. Morálním vítězem debaty byl Rey Koranteng, kterému se podařilo pod náporem stresu a neumětelství nepomočit.

Uvidíme, jak zvládne další debatu, kde již Jiří Drahoš bude. Asi si nebudeme nic nalhávat, že ostřílený rétor Zeman si natře Drahoše na chleba, nicméně nechme se překvapit. Třeba budeme příjemně překvapeni.

A tady si můžete připomenout, kterak nadsamec Miloš Zeman přišel v sednácti o panictví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu