Nadsamec Miloš Zeman přišel o panictví v sedmnácti. Jiří Ovčáček na ztrátu věnečku stále čeká

Obrázek uživatele Dominik Landsman
31.1.2017, 10:01

Minulý týden proletěla médii zpráva, kterak se prezident Miloš Zeman na besedě v Konstantinových Lázních nečekaně rozpovídal o ztrátě svého panictví.

Je tomu již 55 let, kdy tehdy sedmnáctiletý Miloš Zeman v penzionu Jitřenka poprvé tasil svého malého Mílu a v rytmických pohybech vášně a slasti ztrestal neznámou ženu na propocené matraci kdesi v útrobách penzionu. Zda prezident při aktu lásky použil nějaké pomůcky, oblečky, roubíky, či pouta, se nezmínil. Můžeme rovněž spekulovat, zda dotyčné pan prezident vylízal popelníček, nebo se soustředil výhradně a pouze na sebe.

Nicméně možnou nápovědou nám může být to, že dotyčná na onen vášnivý okamžik myslí i po 55 letech a Miloši Zemanovi poslala jako poděkování květiny. To samozřejmě může znamenat jen jedno – pan prezident tehdá slečně vyprášil kožich tak parádně jako už nikdy nikdo jiný. Dostat děkovačku za koitus i po 55 letech, to svědčí o nadstandardním výkonu. Miloš Zeman se nezdá, ale podle doložených indicií je opravdu nadsamec.

Totožnost oné dámy se nepodařilo zjistit. Jelikož Miloš Zeman vyjádřil obavy, zda dotyčná vůbec ještě žije, můžeme předpokládat (ale rovněž nemusíme, neboť vizáž Miloše Zemana dává tušit, že koitus s ním může být smrtelný), že byla starší, zkušenější a vyzrálá. Kdo tedy tenkrát zavedl Miloše Zemana do tajů vášně a slasti?

Byla to paní uklízečka? Nebyl to německý turista? A co když to byla kuchařka Helga, která měla žluté zuby a jizvu po císařském řezu?

Zanechme však uštěpačných srandiček. Ačkoliv Miloš Zeman v současnosti připomíná vymačkaný citron s třemi bradami, za mlada to byl švarný jinoch. Stáří a nezřízený život doběhne každého a my bychom neměli soudit podle vzhledu.

Miloš Zeman v mládí jistě bodoval nejen u kuchařek v letech s jizvou po císařském řezu, ale rovněž u svých vrstevnic. Ztrátu panictví s mladou slečnou v Jitřence a hezkou vzpomínku na tuto událost mu všichni ze srdce přejeme. Ostatně ke ztrátě panictví mu na besedě v Konstantinových Lázní aplaudoval celý sál ve stoje. Byla i mexická vlna a slavnostní salva z děl.

Ve stínu této velké události však zůstává jeden nešťastný človíček trochu stranou dění. Jiří Ovčáček stále čeká. Po 55 letech se v Jitřence historie neopakovala a propocená matrace v útrobách penzionu nezažila chvilky vášně a těla propletená ve vzájemné extázi. Miloš Zeman se v penzionu Jitřenka pouze naobědval.

Jiří Ovčáček si k této příležitosti nechal udělat nový sexy účes. Vyzkoušel drahý parfém. Dokonce chodil poslední dobou do fitka. Nic z toho nepovedlo. Miloše Zemana se mu v penzionu Jitřenka svést nepovedlo.

Jiří Ovčáček tedy na ztrátu panictví musí nadále čekat. Musí čekat a věřit. Věřit, že Miloš Zeman jednoho dne svého malého Mílu ještě jednou a naposledy vytasí. Speciálně pro něho.

A TADY se můžete podívat, kde všude Jiří Ovčáček zjistil, že americký velvyslanech Schapiro nebyl.


Komentáře