fb pixel První kolo za námi! Vainovy reakce na prezidentské volby vás dostanou na kolena – G.cz
Vyhledávání

První kolo za námi! Vainovy reakce na prezidentské volby vás dostanou na kolena

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

První kolo prezidentských voleb je za námi a my se nyní už můžeme „těšit“ na dva týdny hnojometů v podobě internetových pomluv, hoaxů a řetězových mailů, které se budou snažit pošpinit Babišova oponenta Petra Pavla. Nicméně za poslední dva týdny se našemu dvornímu kolážistovi Vainovi podařilo vystihnout a zparodovat několik zásadních událostí prvního kola.

Martin Miko
Martin Miko 15.1.2023, 10:50

První kolo vyhrál Pavel, Babiš šílí

Pokud jste v sobotu sledovali Prezidentské volby na ČT 24, určitě vám neunikly reakce jednotlivých prezidentských kandidátů na výsledky voleb v přímém přenose. Vrcholem všeho byl pravděpodobně nejbizarnější projev kandidáta na prezidenta, který měl na svědomí Andrej Babiš (ANO). Ten mlel páté přes deváté. Svůj projev začal tím, že vede pozitivní kampaň a skončil tím, že Petr Pavel jakožto rozvědčík KGB už ve svých 7 letech schvaloval invazi vojsky Varšavské smlouvy do Československa.

Celé poslední dva týdny byly šílený bizár, který nás nepřestal udivovat. Zatímco senilní Bašta sliboval, že odvolá vládu, tak Diviš předváděl v předvolebních debatách svou „nastřelenou“ show. Babiš se pro jistotu skoro všem debatám vyhnul, ale teď už se tomu nevyhne, protože tím by ve druhém kole ukázal slabost. Do toho všeho jsme všichni nadšení z toho, že Zeman brzy vypadne z Hradu a odtáhne pryč spolu se svou pochybnou sebrankou.

V následující galerii si tedy vychutnejte to nejlepší z prvního kola prezidentských voleb očima Vaina.

Pavel rozhodně nemá vyhráno, protože Babišův tým už nabíjí hnojomety, takže se těšte na spoustu špíny ze všech stran. Nezapomeňte na to upozornit vaše rodiče a prarodiče, protože těm už dezinformační kanály nakukaly, že Pavel chce válku a chystá mobilizaci. Není to pravda...

Podobné články

Doporučujeme

Další články