fb pixel Prostřeno odhalilo původce všeho zla. Není to však Prostřeno samo, nýbrž zlý pštros – G.cz
Vyhledávání

Prostřeno odhalilo původce všeho zla. Není to však Prostřeno samo, nýbrž zlý pštros

Málo se ví, že pořad Prostřeno je investigativní pořad, který pomáhá rozklíčovat kauzy, které hýbou společností.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.3.2017, 18:24

Většina lidí pořad nepochopila a domnívá se, že v něm jde o vaření. To ovšem není pravda. Prostřeno je v první řadě pořad, který má ambice postavit se zlořádům, zastávat se slabších a mravenčí prací skládat kousíčky z mozaiky příkoří, kauz a zločinů.

Samotné Prostřeno spadá pod bezpečností informační službu (BIS), které jej využívá pro řešení některých záležitostí. Vždyť i moderátor pořadu, Václav Vydra, má povolení zabíjet.

Na pozadí pokleslé zábavy, kdy se vezmou ti největší kreténi ze společnosti a ti soutěží ve vaření a v tom, kdo si udělá v televizi největší ostudu, probíhá investigativní práce, která nemá v jiných pořadech obdoby.

S jedním velikým úspěchem přišel pořad minulý týden.

Karel, který spí v rakvi, ohání se Touretteovým syndromem, má doma slepici Babiše a ujíždí na starých vyschlých rašplích dávno po datu spotřeby, dopomohl k odhalení něčeho mnohem většího, než je slíděníčko a nebo Prostřeno samotné.

Karel potvrdil to, o čem se mluvilo v určitých kruzích jenom šeptem. Když byl malý, vystrašil ho v zoo zlý pštros. Od té doby nadává. Od té doby spí v rakvi.

Nepatrná informace, která by kdekoliv jinde zapadla, však v Prostřeno vyvolala vlnu nadšení. Konečně mohla začít pátračka. Kdo je onen tajemný a zlý pštros? Nemá toho na svědomí více?

„Vyšetřování teprve probíhá, takže k tomu nemůžu nic moc prozradit. Věřte ale, že jsme zjistili řadu šokujících informací,“ prohlásil Václav Vydra, který od Černých baronů nehrál v žádném dobrém filmu. Ostatně, zda ony šokující informace souvisí s vyšetřováním pštrosa anebo se jedná o to, že Václav Vydra dostal konečně dobrou roli v dobrém filmu, to nelze nijak ověřit.

Nám se však podařilo zjistit několik zásadních informací. Zlý pštros byl nalezen. A pozor, má toho na svědomí mnohem více, než se zdálo. Teď to všechno do sebe začíná zapadat.

Pamatujete si, jak Miloš Zeman řekl v rádiu kunda? Tak za tím stojí pštros. On ho donutil. On donutil Miloše Zemana chlastat a říkat na potkání kunda. Rovněž ho donutil říct v tom samém vysílání „pasy“. Pštros si to sice představoval trochu jinak, ale Zeman neumí moc anglicky, takže za „pasy“ může být ještě rád.

Zlý pštros také odmítá vydat kancléři Mynářovi bezpečností prověrku.

Zlý pštros stojí za Jiřím Ovčáčkem. Byl to on, který ho vytvořil. Pštros stvořil Ovčáčka.

Zlý pštros může za to, že Bohuslav Sobotka musí nosit rovnátka a nerostou mu vlasy.

Zlý pštros přiváží do Evropy imigranty v dodávce. Je to pašerák imigrantů.

Zlý pštros může za to, že je Tomio Okamura Japonec. Tomio Okamura nebyl vždy Japonec. Narodil se jako blonďatý a modrooký árijec, který byl předurčen k tomu vést bílou rasu za svobodou a bojovat za naše hodnoty. Zlý pštros z něj udělal Japonce, takže teď Tomio při svém vlasteneckém burcování proti uprchlíkům a zahraničnímu zlu vypadá jako blbec.

Samozřejmě, že je toho ještě víc, za čím zlý pštros stojí, ale tyto informace je třeba ještě ověřit.

Kdo je onen zlý pštros? Kde se tady vzal? Jaké jsou jeho záměry? Těžko říct. Ostatně jediné, co o něm zatím víme, je, že žije ve svém pštrosím hnízdě, které si postavil z dotací a které vlastní nějaká firma z holdingu.

Tak jako tak, je to obrovský úspěch pro Prostřeno a my se už nemůžeme dočkat, s čím tento pořad přijde příště.

A TADY máte 11 věcí, které nás o životě naučil pořad Prostřeno.

Podobné články

Doporučujeme

Další články