fb pixel Premiér a ministr dopravy podepsali petici za zrychlení výstavby obchvatu. Tím je obchvat vyřešený – G.cz
Vyhledávání

Premiér a ministr dopravy podepsali petici za zrychlení výstavby obchvatu. Tím je obchvat vyřešený

I Ťok petici podepsal, takže je to v cajku Čáp Lemuři Dobrá práce kluci + DALŠÍ 1 FOTKA

Minulý týden poslal píár tým Andreje Babiše vystavovat se do Nového Boru, aby bylo vidět, jak premiér v demisi maká, protože objíždět města a nechat se tam fotit je hlavním úkolem premiéra. Andrej si k sobě přizval ještě Richarda Brabce, ministra životního prostředí, protože… no prostě to tak bude vypadat dobře na fotkách.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.3.2018, 07:54

V Novém Boru posléze podepsal Andrej petici za zrychlení výstavby obchvatu České Lípy. Tato petice bude po sesbírání potřebných podpisů předána premiérovi v demisi a ministru dopravy, který petici rovněž podepsal.

Ti dva lumeni podepsali něco, co je adresované přímo jim. Oni na to kápli. Takhle se řídí stát. Je tu nějaký problém? Je potřeba něco vyřešit? Podepíšeme petice a je to vyřešeno.

Nový styl vládnutí, kterému odborníci přezdívají „petiční vládnutí“, vypadá jako něco, co vláda v demisi zvládne. Ministři se prostě podepíší do petic a ono se to potom nějak vyvrbí. To je geniální.

Místo toho, aby ministr dopravy řešil obchvat, podepíše petici za tento obchvat a je vymalováno. Práce je hotova a zbyde více času na fotky na Facebook s hříbátky a lemury.

Než se petice i s podpisy dostane k vládě, Agrofert Českou Lípu koupí a bude po problému. Přejmenuje ji třeba na Kosteleckou Českou Lípu a všichni budou spokojeni. V Kostelecké České Lípě už žádný obchvat nebude potřeba.

A tady se můžete podívat, jak se Babišovi rozbil Prchal.

Podobné články

Doporučujeme

Další články