fb pixel Babišovi se rozbil Prchal. Na Facebooku odmítal Ondráčka v čele komise GIBS, kterého zvolili poslanci ANO – G.cz
Vyhledávání

Babišovi se rozbil Prchal. Na Facebooku odmítal Ondráčka v čele komise GIBS, kterého zvolili poslanci ANO

Team building vlády voliči rovněž zbožňují Podpořit nějakou sportovní událost. To je základ úspěchu Fotky s dětmi vždycky všechno zachrání + DALŠÍ 1 FOTKA

Zdeněk Ondráček, mezi jehož koníčky se řadí mlácení lidí v uniformě VB, byl zvolen do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS. Zdenda dostal 79 hlasů, přičemž ke zvolení potřeboval alespoň 78.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.3.2018, 12:37

Na to konto se na Facebooku Andreje Babiše objevilo silácké prohlášení Andreje Babiše (Marka Prchala), kterak zvolení Zdendy odsuzuje a dává ho za vinu poslancům, kteří nebyli na hlasování přítomni.

Ku prospěchu Andreje Babiše hovoří fakt, že ani on nebyl přítomen při hlasování, za což se omluvil. Jednořádková omluva za svou nepřítomnost se však ztratila v odstavcích, kde byla vina svalována na nepřítomné poslance ostatních parlamentních stran. Jejich nepřítomnost totiž zapříčinila Zdendovo zvolení.

V návalu nahraného rozhořčení ale tak nějak člověk, který profil Andreje Babiše spravuje (pravděpodobně tedy Marek Prchal), zapomněl dodat, že pro zvolení Ondráčka hlasovali poslanci z ANO. Tedy pokud to není samozřejmě kampaň proti Babišovi, že pro Ondráčka hlasovali všichni Piráti i například ODS, aby to potom hodili na Babiše. Na této verzi se jistě již v píár týmu Babiše pilně pracuje.

Takže si to shrňme. Babiš na svém profilu nadává poslancům cizích stran, že svou nepřítomností zavinili zvolení Ondráčka, ale to, že poslanci z jeho strany Ondráčka volili tak nějak zapomněl zmínit. To se píár úderníkům tentokrát příliš nepovedlo. Kdyby Babiš opravdu chtěl, aby Ondráček nebyl zvolen, tak to svým poslancům prostě přikáže. Tady si asi nemusíme nalhávat, že ANO je strana plná individualit, kteří se rozhodují na základě svého svědomí.

Těžko říci, zda nyní bude muset Marek Prchal za trest napsat na papír tisíckrát „Ahoj, lidi“ anebo to zachrání pár fotek Babiše s lemury nebo hříbátkem. Ale nejspíš ano.

A tady se můžete podívat na 5 věcí, které může Andrej Babiš udělat a lidé ho přesto budou volit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články