fb pixel Potomek Syřanů Raduan Nwelati z ODS brojí proti cizincům. Stane se z občanských demokratů nová SPD? – G.cz
Vyhledávání

Potomek Syřanů Raduan Nwelati z ODS brojí proti cizincům. Stane se z občanských demokratů nová SPD?

Zdroj: Facebook.com

Volby se blíží a ODS v Mladé Boleslavi se nejspíš snaží vést kampaň ve stylu SPD. Kandidát na senátora i primátora za ODS Raduan Nwelati vypustil do světa kampaň, kde vyzývá k nulové toleranci cizinců. Nwelati je přitom sám potomek Syřanů. Svět se zbláznil a zdomestikovaní cizinci brojí proti těm nově příchozím. Tomu se říká pokrytectví první kategorie.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 22.8.2018, 13:36

Když v Čechách začnou bojovat migranti a jejich potomci proti jiným, nově příchozím migrantům, znamená to, že se z nich stali Češi se vším všudy, rozhodně v jejich hlavách. Jasným příkladem je i primátor Mladé Boleslavi a lékař Raduan Nwelati z ODS, který se v politice pohybuje už nějakou dobu a nyní pochopil, že taktika Tomia Okamury z SPD nejspíše na potenciální voliče vážně funguje. Proto přišel se skvělým heslem BOLESLAV JE BOLESLAVÁKŮ a hlásá nulovou toleranci cizincům.

Celé to trochu připomíná Orwellovu Farmu zvířat, v níž prasata postupně získávala větší a větší moc, až nakonec začala chodit po dvou. Nwelati připomíná pokrytecké prase z Farmy zvířat, podobně tak Okamura a další zdomestikovaní cizinci a jejich potomci, kteří sami bojují proti tomu, čím sami jsou, ať tu žijí, jak dlouho chtějí. Samozřejmě, že se jedná jen o reakci na aktuální proticizinecké nálady, které v našem prostředí vytvořily dezinformační weby, SPD i náš prezident. Když bylo v 90. letech populární pomáhat, tak se pomáhalo, i když jsme se měli mnohem hůř, než se máme teď.

ODS rozhodně netáhne za jeden provaz a rétorika mnoha předních osobností této strany se diametrálně liší. Srovnejte si například Fialu s Klausem jr., a pak se není čemu divit, že se i v ODS vyklubou proticizinečtí politici, kteří do voleb půjdou s populistickou rétorikou.

Když Bůh dá, tak brzy lidé nerozeznají slogany ODS od DSSS, takže je strana rovnou může přejmenovat na ODSSS. To bude krása!

A zde za karvinskou SPD kandiduje romský rapper Chang.

Podobné články

Doporučujeme

Další články