Pohádkový skřítek Okamura se zjeví vždycky, když se blíží výhra – G.cz
Vyhledávání

Pohádkový skřítek Okamura se zjeví vždycky, když se blíží výhra

Jak to někde smrdí výhrou, skřítek Tomio je tam Historii píší vítězové. Vítězové a Okamura I tady tenkrát byl U tohodle nemohl chybět + DALŠÍ 1 FOTKA

Milé děti, hezky se usaďte, protože dnes si řekneme jeden příběh o pohádkovém skřítkovi Okamurovi, který se zjeví kdykoliv, když se blíží něčí výhra.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 31.1.2018, 11:00

Jistě jste zaznamenali přítomnost Tomia Okamury ve volebním štábu Miloše Zemana. Dokonce i na podiu při projevu nového prezidenta stál opodál a usmíval se. Skřítek Okamura tam nehledal imigranty, nepřišel nabízet sushi. On se tam totiž zjevil proto, že se Miloš Zeman blížil k výhře a obhajobě svého prezidentského postu.

Kdyby to vypadalo, že vyhraje Jiří Drahoš, zjevil by se v jeho volebním štábu. Tento pohádkový maskot blížící se výhry, je vždycky tam, kde je ho třeba.

Skřítek Okamura se živí blížícím se vítězstvím. Jo a taky strachem, to je ale zase jiný příběh. Jakmile je někde vítězství na spadnutí, zjeví se tam.

Mnozí říkají, že skřítek Okamura funguje na podobné bázi jako zubní víla. Akorát Okamura neprahne po vašem zoubku. On se chce jen ohřát v žáru přicházejícího vítězství a nechat se zachytit fotoaparáty a kamerami s budoucím vítězem, aby mohl říct, že tam byl. Že vítěze podpořil.

Milé děti, pokud jste například napsali ve škole písemku, která se vám povedla a vypadá to, že byste mohli dostat jedničku, přichystejte se na brzký příchod skřítka Okamury. To si totiž nenechá ujít.

A tady se můžete podívat, jak k nám Tomio Okamura zve zlé teroristy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články