fb pixel Tomio Okamura k nám do republiky zve islámské teroristy – G.cz
Vyhledávání

Tomio Okamura k nám do republiky zve islámské teroristy

Český reprezentant ve sportovním populismu, který na minulém evropském šampionátu populistů získal stříbrnou medaili, Tomio Okamura, letos nehodlá nic podcenit a jde si pro zlato.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.10.2017, 07:25

Tomio Okamura po oťukávání svých voličů vytasil před volbami svůj trumf skrytý v rukávu. Chce zakázat islám.

Žádné zakazování šaríi, džihádu nebo šíření a propagaci islámu. Kdepak. S prizdisráčstvím je konec. Tomio to vezme z gruntu a zakáže islám. Islám je nový Kalousek. Tato zrůdná ideologie (náboženství) straší naše poctivé občany ve snech. Islám může za to, že jste nula a životní ztroskotanec, který maká u pásu za minimální mzdu, kterou po večerech protočí v automatech.

To si takhle jdete po ulici, hledíte si svého, těšíte se na večer, až u televize loupnete svých deset lachoutů, když tu zpoza rohu vyběhne islám, znásilní vás, sebere vám práci, postaví na vás mešitu a pak se odpálí v metru. Ne tedy islám jako takový, ale jeden z jeho produktů. Tedy jeho jediný produkt. Islámský terorista. Islám tu je od toho, aby vyráběl islámské teroristy.

V zemi, kde je většině lidí náboženství u prdele a jedinou modlou pro občany tvoří pořádnej bigbít, guláš s osmy, jedno chlazený a Tvoje tvář má známý hlas, je zakazovat jakékoliv náboženství zcela na místě. Obzvlášť ten zlotřilý islám, jehož stoupenci se u nás houfují mnohde i po desítkách a kují pikle, jak rozvrátit naše křesťanské hodnoty.

Tomio Okamura přesně ví, co je pro jeho voliče nejlepší. Co je nejlepší pro všechny. Zakázat islám. Až ho zakážeme, bude nám všem děsně moc dobře.

Jako takhle, Tomio zakáže kulový. Aby mohl něco takového vůbec rozjet, musel by mít v parlamentu ústavní většinu. Naštěstí není v Čechách tolik kreténů, aby takový mandát dostal, takže je tohle celé jenom zoufalý výstřel do tmy ve snaze zalíbit se svým voličům. Navíc i kdyby náhodou, tak SPD nemá tolik lidí, kteří by byli schopni vykonávat funkci poslance. Prostě Tomio nemá kým tu poslaneckou sněmovnu zaplnit. Za prvé čím méně členů má SPD, tím víc peněz může Tomio ze strany vyvést na svůj účet, a za druhé v republice není tolik sociálních pracovníků, kteří by se mohli o členy SPD starat, učit je číst a pokusit se je začlenit do společnosti. Bez sociálních pracovníků, kteří dohlíží na členy SPD, nejsou tito schopni ve společnosti fungovat a fungovat v poslanecké sněmoně.

Tímto prázdným gestem, o kterém i sám Tomio ví, že to je to kravina, protože navzdory všemu se mu nedá upřít, že je velmi inteligentní a ví, co dělá, může udělat více škody než užitku.

Aktuálně Česká republika není cílem teroristů. Proč by taky byla? Nemají tu žádné zázemí a navíc, proč by měli páchat teroristický útok v Čechách? V Koránu jasně stojí, že pokud se muslim odpálí v metru v Londýně, ve Francii anebo třeba v Belgii, čeká ho v nebi 72 panen. Jestliže se odpálí v Praze, dostane v nebi transsexuála Karla, který si říká Dafné. To není nic moc.

Islámští teroristé útočí tam, kde to podle nich má smysl, kde to vzbudí největší rozruch a kde cítí, že je to potřeba.

Pokud tady u nás nějaký pošuk začne zakazovat islám, je jen otázkou času, kdy si toho všimnou zahraniční média a po té i tedy oni teroristé. Tohle je voda na jejich mlýn. Tím je Tomio akorát tak nasere. A co udělá nasraný islámský terorista? No, půjde pozabíjet pár bezvěrců, Dafné neDafné.

A TADY zjistíte, co by se stalo, kdyby byl Tomio Okamura premiér.

Podobné články

Doporučujeme

Další články