fb pixel #onprodelava aneb 12 nejtrefnějších hashtagů nápoje Smarty Dominik Haška – G.cz
Vyhledávání

#onprodelava aneb 12 nejtrefnějších hashtagů nápoje Smarty Dominik Haška

#onpujdedoutulku #onjeopicha #onjeuzuplnevprdeli #onnemasoudnost + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Démon v brankovišti, démon v byznysu. To všechno je Dominik Hašek, který se po ukončení hokejové kariéry vrhnul na podnikání.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.5.2018, 09:09

Po mezinárodním úspěchu s módní značkou Dominátor, ve které zahučel za spoustu mega, si tento nezmar podnikatelského světa řekl, že takhle by to šlo. Takhle nějak se dá rozmrdat ty nasyslené miliony z dob slávy v NHL nejlépe. Podnikáním.

I neváhal a vrhnul se do toho opět po hlavě. Světlo světa spatřil Smarty drink, který nejde skoro nikde koupit. V tom tkví tajemství úspěchu Dominika Haška. Přijít s produktem, který se nedá sehnat (tedy samozřejmě, že dá, ale není to tak, že zajdete do Tesca a tam si ho koupíte), to je hodně odvážný tah.

Na odvážné tahy má Dominik Hašek čich. Jeho Smarty myslivecká a rybářská pro všechny, kteří mají rádi přírodu, prodávaná v plastových lahvích je pokud ne trefa do černého, tak minimálně trefa mezi oči.

Ještě připomeneme, že se Hašek pochlubil, jak každý měsíc doplácí na Smartyho dvě stě tisíc a jeho velkým podnikatelským snem je doplácet na Smartyho jenom sto tisíc a tím bychom povídání o podnikatelském sebevrahovi uzavřeli a vrhli se na samotný produkt. Konkrétně na hashtagy.

Marketingový génius Dominik Hašek přišel s neotřelými hashtagy #onbavi a #onpomaha. To je samozřejmě hezké, ale určitě si umíme představit ještě trefnější hashtagy:

1. #onprodelava

2. #ondoplaci

3. #onjeprosmich

4. #onsitobrzyhodi

5. #onnejdenikdekoupit

6. #onzesilel

7. #onuznemacoztratit

8. #onpujdezebrotou

9. #onumijenomhrathokej

10. #onvzbuzujelitost

11. #ontomyslidobre

12. #onskoncispatne

A tady se můžete podívat na 6 nejtragičtějších českých podnikatelů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články