fb pixel Okamurovo hnutí SPD napadl invazivní islámský e-shop – G.cz
Vyhledávání

Okamurovo hnutí SPD napadl invazivní islámský e-shop

E-shop podle všeho napadl SPD teprve nedávno Teroristé skrz e-shop nutí členy SPD kupovat tyto odznáčky Stojí za e-shopem SPD islámský stát? Tomek tomu přijde na kloub + DALŠÍ 1 FOTKA

Tomio Okamura se svým hnutím SPD je světýlko na konci tunelu pro všechny slušné Čechy, kteří doufají, že jednou bude konečně dobře.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.3.2018, 14:45

Sám Tomek bojuje za náš národ, co mu síly stačí. Zastavuje islám, kudy chodí a ani diktátu EU nedá nic zadarmo.

Někteří lidé o něm hovoří jako největším žijícím Čechovi. Jiní zase o největším žijícím Japonci. Každopádně je Tomio Okamura největší žijící cosi, které nemá v našich končinách konkurenci.

A jak to tak bývá u silných mužů s vizí, i Tomio má své nepřátele. Imigranti, islám i EU mu nemůžou přijít na jméno. Právě z toho důvodu se snaží Okamurovi práci všelijak sabotovat. Je to otevřená válka.

Minulý týden například islám infikoval Okamurovo hnutí SPD e-shopem, kde se prodávají odznáčky nebo třeba šály SPD. Přitom hnutí SPD do té doby žádný e-shop nemělo. Potvrdil to i sám Tomio Okamura.

Tento invazivní islámský e-shop nutil členy SPD kupovat si produkty a posléze je prodávat dál.

„Přišlo to z čista jasna. Zrovna jsem se vrátil z pochůzky v ulicích, kde jsem hledal nějaký diktát EU, že bych ho jako zastavil, když tu najednou mě přepadl islámský e-shop SPD a vnutil mi třicet kilo odznáčků. A přitom SPD žádný e-shop nemá. Byla to velmi nebezpečná situace, ale pod nátlakem jsem odznáčky koupil. Tohle už islám přehnal, takhle podrývat dlouholetou práci pana Okamury,“ plakal jeden ze členů SPD, který se stal obětí islámského e-shopu SPD a který si nepřál být jmenován.

„SPD v žádném případě žádný e-shop nemá. To je práce úplatného islámu, který se snaží sabotovat naše úsilí a nutit našim členům nějaké předměty. Dokonce se mi už i dostal na můj facebookový profil, kde nabízí výrobky i mým fanouškům. Je čas říci islámskému e-shopu SPD NE. My ten e-shop zastavíme,“ hřměl Tomio Okamura na mimořádné tiskové konferenci, kde se k e-shopu SPD vyjádřil a naznačil, že to tak nenechá.

A tady máte 6 důvodů, proč si nejde nedělat legraci z Tomia Okamury.

Podobné články

Doporučujeme

Další články