fb pixel Okamurovec Volný opět zazářil. Pojď ven, řval na Birkeho v Poslanecké sněmovně – G.cz
Vyhledávání

Okamurovec Volný opět zazářil. Pojď ven, řval na Birkeho v Poslanecké sněmovně

Zdroj: Facebook - Lubomír Volný

V Poslanecké sněmovně byla v pátek poměrně hustá atmosféra. Když se totiž probírala novela zákona o pobytu cizinců v Česku, dokázal poslanec Lubomír Volný (SPD) obvinit všechny takzvané vítače z toho, že mohou za teroristické činy Jaromíra Baldy. Následně vyzval starostu Náchoda a poslance z ČSSD Jana Birkeho, aby s ním "šel ven", což se nejspíš naučil v nějaké hospodě čtvrté cenové v Ostravě, odkud pochází.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 1.2.2019, 16:43

Nemá rád Havla a chce se prát se socany

Poslanec Lubomír volný z SPD se opět předvedl. Je až obdivuhodné, že nesmysly, kterými se prezentuje na sociálních sítích, dokáže vyslovit i nahlas v Poslanecké sněmovně. Například tvrzení, že za dlouholetého příznivce SPD a prvního českého teroristu Jaromíra Baldu mohou takzvaní vítači migrantů, je samozřejmě nesmysl. Sváděním své viny na jiné v tomto případě nepomůže, protože fotografie, na kterých je pan Balda s Tomiem Okamurou a dalšími členy SPD během kampaně, mluví za vše. Nejlepší obrana je však v samozřejmě útok.

Po několika vyřčených nesmyslech Lubomíra Volného, který varoval přísedící poslance před reálným muslimským teroristickým útokem apod., byl Volný okřiknut Janem Birkem (ČSSD), aby už přestal. To však neměl dělat, neboť to vyvrcholilo tím, že Volný začal na Birkeho křičet: "Pojd ven!“, což se musel naučit v některé z ostravských putik. Volný se dostal do konfrontace i s Hamáčkem, Dolínkem a Pirátem Kopřivou. Takovéto chování by mělo být v Poslanecké sněmovně nepřípustné a Lubomír Volný by se měl omluvit.

Vše je bohužel naopak. Volný se místo omluvy na sociálních sítích začal opírat do „socanů“. "Nedávno mě jiný socan v přímém TV přenosu vyzýval na férovku do „křáku“:). Kde se ta agresivita v těch socanech bere:)?" napsal provokativně vulgární poslanec SPD pár hodin po svém výstupu na Facebooku. Rovněž zde kritizoval všechny, kteří při jeho projevu bouchali do lavic a pořvávali na něj.

Na Volného se samozřejmě na jeho stránkách strhla vlna kritiku, kterou má pravděpodobně rád, protože jeho příspěvky na účet ČSSD stále pokračují.

Člověk je občas překvapen z toho, co dokáží poslanci SPD vyplodit. Díky bohu, že zasedání Poslanecké sněmovny není každý den.

A zde si můžete přečíst o tom, že učit budou moct i lidé, kteří nemají pedagogické vzdělání.

Podobné články

Doporučujeme

Další články