fb pixel Oficiálně potvrzeno: není nic, co by Andrej Babiš mohl udělat, aby mu klesly preference – G.cz
Vyhledávání

Oficiálně potvrzeno: není nic, co by Andrej Babiš mohl udělat, aby mu klesly preference

Andrej Babiš a stoh jeho knih, které on nepsal Andrej Babiš právě vyhlásil válku Francii a přesto mu stoupají preference Andrej Babiš (ten čelem do objektivu) Andrej Babiš vystupuje z letadla. To mají lidé rádi, když vystupuje z letadla. To mu nažene spoustu bodů + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Tým vědců z Pražského institutu pro politiku a vedení země přišel se zajímavým zjištěním. Podle získaných dat je jisté, že neexistuje nic, co by Andrej Babiš musel udělat, aby mu klesly volební preference.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.7.2018, 10:08

Tým vědců pod vedením profesora Kolena shromažďoval data po více než tři roky. Tyto posléze podrobil podrobnému výzkumu, aby na začátku července přišel se zajímavým zjištěním.

„Podařilo se nám vědecky potvrdit, že není nic, co by mohl Andrej Babiš udělat, aby ho jeho voliči přestali obhajovat a chválit ho. Andrej Babiš si dokázal kolem sebe vytvořit auru pracovitého politika, který maká pro lidi a kterému nejde o vlastní zisk. Tuto aura v očích jeho voličů nelze ničím zničit. Abychom výsledky naší práce ve zkratce shrnuli, Andrej Babiš je politicky nesmrtelný,“ vysvětluje profesor Koleno výsledky práce svého týmu.

„To, co by před deseti lety zlomilo vaz jakémukoliv politikovi, tomu Andrej Babiš říká obyčejná středa. Jsme svědky zvláštního úkazu, kdy všechno negativní, co vypluje o Andreji Babišovi na povrch, tohoto politika naopak posílí. On vše dokáže obrátit ve svůj prospěch," líčí odborník fascinovaně.

K průzkumu jsme používali jak zajeté postupy, tak jsme i nejnovější technické vymoženosti a počítačové softwary. Například jsme vytvořili počítačovou simulaci, kdy Andrej Babiš před zraky kamer umlátí sirotka železnou tyčí. To by byla politická smrt úplně pro každého člověka na této planetě. Podle počítačové simulace Andrej Babiš umlácení sirotka ustál, ba co víc, v průzkumech posílil. Podařilo se mu přesvědčit občany, že umlácení sirotka byla kampaň proti němu a hlavní vinu nesou hlavně ti, kteří mu umlácení sirotka umožnili. Tedy Kalousek,“ uzavřel profesor Koleno shrnutí svého výzkumu.

Tak tady to máte i vědecky potvrzené. Andreje Babiše se nikdy nezbavíme. Není nic, co by musel udělat, aby ho lidé přestali volit.

A tady zjistíte, že Andrej Babiš je držitelem světového rekordu v množství slíbených peněz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články